Okullar 24 Saat Açık Kalacak

Kodla Büyü
yaaa arkadaşlar bakanımız her çıktığında yeni bir fikir atıyor ortaya ama hiç de uygulanabilir fikirler değil. 24 saat kim açık tutacak okulu hadi açık tuttun kim gelecek.Bizim okul öyle olsun aksam 8 den sonra balicilerden başka kimse gelmez. Mahalle balici dolu.Sıkıyorsa gelsinler kendileri dursunlar geceleri okulda bakalım ne oluyor.

24 saat darken..Gece nasıl bir hizmet verilecek acaba(!)

Sayın bakanımızın aklından geçen nedir..

bu amacı olan bi cümle değil. öğretmeni sinirlendirmek için söylemiştir

Mahalle balici dolu.Sıkıyorsa gelsinler kendileri dursunlar geceleri okulda bakalım ne oluyor.
cpu.gif

yuca' Alıntı:
http://www.memurlar.biz/haber/okullar-24-saat-acik-kalacak-292153.html

bir efsane olacak bu bakan

İnternette bir söz dolanmakta buraya güzel uyuyor.

" Bu bakan ne içtiyse bende ondan istiyorum."

neden olmasın internet kafe içine bir kanepe de attık mı tamamdır uyuyacak yer de olur bize unutmuş bakan

Yok yok iyice zıvanadan çıktı...

9-10 dan sonra kime nasıl bir hizmet verecekmiş okullarımız?!

Derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olanların yönettiği ülkede yaşamaya devam...

Okullarda kurs açma imkanı zaten var değil mi? BT sınıfları da halka açık zaten. Bahçede çocuklar top da oynuyor. Okulda bahçe bulurlarsa.

Bu proje hayata geçince bahçeler kendiliğinden genişleyecekse bakan iyi bir fikir bulmuş da,

Ukala ukala konuşup sadece ben bilirim, benden önce hiçbirşey yoktu anlayışı nasıl bir megolomanlıktır.

Bakana da, bu bakanı getirene de bir ihtar vermez isek, yuh olsun bize ki

zaten ihtarı vermezsek yazık olacak bize.

24 saat darken..Gece nasıl bir hizmet verilecek acaba(!)
acil servis olarak kullanabilir. veli arayıp öğretmen koş çocuk altını ıslattı, koş ateşi çıktı, koş uykusu kaçtı falan. aslında fena fikir değil ha. biraz düşününce çıkıyor bişeyler :lol:

Reklam yapıyor dicem bunun reklamlık hali de yok. Sokaktan geçen dedeye söylesen bunu neden öyle birşey yapıyor ki gece ne yapılacak okulda der yani. Çok merak ediyorum bunları hangi kafayla düşünüyor da söylüyor.

yuca' Alıntı:
http://www.memurlar.biz/haber/okullar-24-saat-acik-kalacak-292153.html

bir efsane olacak bu bakan

haberin yanında..

ERKEKLERE ÖZEL SINIR TANIMAYAN BİTKİSEL KARIŞIM TIKLAYIN..
diye yazıyordu bir an ne alaka vb oldum.. bakan bu kadar saçma şeyler için enerjiyi böyle ilaçlardanmı buluyorki.

Geri