Okulların hizmet puanları yenilendi

Kodla Büyü
ABBYY FineReader kurulu olan bi arkadaş bunu excel'e çevirip gönderebilir mi acaba?

Bence değişen bir şey yok. benim okulumun olduğu bölge köy oldu bu sene. Ama hala belde görünüyo bu dökümanda..

benim okul daha önce zorunlu hizmet bölgesindeydi şimdi baktım çıkarılmış zorunlu hizmetimin bitmesine 4 yıl vardı ne olacak şimdi :cry:

volkankey' Alıntı:
enestar' Alıntı:
Büyükşehirlerde ne değişiklik olsun değil mi!
hocam istanbuldayım bazı okullarda değişiklikler var bizim ilçede

İstanbul yer yer zorunlu geçiyor. Evet zorunlu kapsamında yer alan özellikle İstanbul aklıma gelmemişti yazarken. Haklısınız hocam.

Herkese hayırlısı olsun...
Hocalarım aklıma takılan şu. Şimdi okulum 12 puan iken (doğu hizmeti geçmez iken) 2yıl çalıştım. Zorunlu Hizmet Tamamlama süresi 7 yıl. Peki şimdi doğu görevi geçen okulumda çalıştığım 2 yıl; 7yılı tamamlarken sayılacak mııı sayılmayacak mı..

Re: Ynt: Okulların hizmet puanları yenilendi

H_M' Alıntı:
Hocalarım aklıma takılan şu. Şimdi okulum 12 puan iken (doğu hizmeti geçmez iken) 2yıl çalıştım. Zorunlu Hizmet Tamamlama süresi 7 yıl. Peki şimdi doğu görevi geçen okulumda çalıştığım 2 yıl; 7yılı tamamlarken sayılacak mııı sayılmayacak mı..
Sayilmaz hocam bundan sonra çalıştığın yillar sayılır

volkankey' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Sayilmaz hocam bundan sonra çalıştığın yillar sayılır

Anladım hocam teşekkür ederim.

ali023' Alıntı:
16'ydı 18 olmuş ama mebbiste hala 16 görünüyor. Mebbiste puanlar güncellenmemiş mi?
hocam daha yeni değişti mebbise geçmesi daha sonra olur sanırım
yani hemen yansımayabilir

AKADEMİA' Alıntı:
Bizimki düşmüş. Niye acaba?
Hocam demek ki okulunuz sınıf atlamış :)
Yani okula ulaşım iyi sinif mevcutlari az vs hale gelmiş olabilir

şu an en yüksek hizmet puanında çalışan arkadaş kim acaba? ve nerede çalışıyor acaba?
Bir aralar Şırnak Ortabağ da idim. Ne puan alırdım şimdi :)

Şans yok, baht yok arkadaş. İlk atamayla geldim çalıştığım okula. Bi kasaba okulu. Zorunlu hizmet yok dediler iyi dedik yaparız bi ara hele başlayalım. 3 sene oldu zorunlu hizmete sayılmadan geçti yıllar. Bu sene de zorunlu hizmetimi yapayım dedim artık kafaya koydum. İl içi tercih isteyip bi okula gidip paşa paşa yapacaktım. Pat güncelleme yapılmış. Bu ayın başında. Eeee ne oldu? Senin okul zorunlu hizmet alanına girdi. E ben burda yapmak istemiyorum zaten bir sürü okul zorunlu hizmet alanına girmiş. Yok tercih edemezsin artık zorunlu hizmetin başlamış, zorunlu hizmette 3 sene çalışmadan yapamazsın, e ondan önceki 3 senem? Ondan öncekiler sayılmaz. Hadi buyur kafayı yeme. Gel de isyan etme. Yani insan bi danışır. Bak seni bu okulda zorunlu hizmete başlatıcaz, burda devam etmek istiyo musun? kalırsan 3 sene kıpırdayamazsın. Yoksa sana seçenek sunalım başka yerde yap. Benim okulum 4. hizmet alanında. Tam 6 sene zorunlu hizmet tamamlama süresi belki ben 6. hizmet alanındaki bi okulda 4 sene de yapmak isteyeceğim. Böyle saçmalık var mı arkadaşlar? Bizden habersiz güncelleme yapılmış ve zorunlu hizmete başlatılmışız.

pisagorean' Alıntı:
Şans yok, baht yok arkadaş. İlk atamayla geldim çalıştığım okula. Bi kasaba okulu. Zorunlu hizmet yok dediler iyi dedik yaparız bi ara hele başlayalım. 3 sene oldu zorunlu hizmete sayılmadan geçti yıllar. Bu sene de zorunlu hizmetimi yapayım dedim artık kafaya koydum. İl içi tercih isteyip bi okula gidip paşa paşa yapacaktım. Pat güncelleme yapılmış. Bu ayın başında. Eeee ne oldu? Senin okul zorunlu hizmet alanına girdi. E ben burda yapmak istemiyorum zaten bir sürü okul zorunlu hizmet alanına girmiş. Yok tercih edemezsin artık zorunlu hizmetin başlamış, zorunlu hizmette 3 sene çalışmadan yapamazsın, e ondan önceki 3 senem? Ondan öncekiler sayılmaz. Hadi buyur kafayı yeme. Gel de isyan etme. Yani insan bi danışır. Bak seni bu okulda zorunlu hizmete başlatıcaz, burda devam etmek istiyo musun? kalırsan 3 sene kıpırdayamazsın. Yoksa sana seçenek sunalım başka yerde yap. Benim okulum 4. hizmet alanında. Tam 6 sene zorunlu hizmet tamamlama süresi belki ben 6. hizmet alanındaki bi okulda 4 sene de yapmak isteyeceğim. Böyle saçmalık var mı arkadaşlar? Bizden habersiz güncelleme yapılmış ve zorunlu hizmete başlatılmışız.
Hocam senin durumunda bir çok kişinin olduğunu düşünüyorum. Ama meb bu hizmet puanı değişikliğini ne zaman yapacağını hiç önceden haberdar etmez ama keşke yer değiştirmeler olmadan yapsaydi bunu

Geri