Okuldan Youtube Giriliyor,büyük sıkıntı !

Kodla Büyü
bugün bbizden de giriliyodu.. meb hattından ... arada acıyolar demekki:))

İnternet explorer eski sürümlerinde xp deki yani ie8 de google yi açınca yukarıda çıkan youtube bağlantısına tıklayınca cayır cayır giriyo

arkadaşlar labaratuvardaki bütün bilgisayarlar aynı özellikte ve XP kurulu ama tek bir bilgisayar giriyor youtube a diğerleri girmiyor hosts dosyasına ekleme yapılmış oşabilir mi bir hocamın dediği gibi hepsinde de deepfreeze var acayip merak ediyorum ya :shock:

Xp kurulu internet explorer girerken win 7 kurulu ie girmiyor. Ama nedenine anlam veremedim.
Engelliyse engellidir arkadas. Eski sürümlerin girebilmesindeki mantigi cozemedim bir turlu :)

Arkadaşlar bu yasaklar konusunda iş öğretmende biter bence. Yasaklama mantığıyla mevzu çözülmüyor. Ben ders anlatırken sınıfın başında durup, kontrol edersem, dönüp ders anlatırken kapatın bakalım monitörleri dersem, teneffüste boşaltın sınıfı dersem ve elimden geldiğince kontrollü davranırsam hiçbişey yapamazlar. Ha tabi bu okulun genel politikası olmalı. İşte zor kısım burası. Sen elinden geldiğince titiz davranıyosun sonra vurdumduymazın biri yüzünden öğrenciler ol adık işler yapıyor ve tüm okulun başı ağrıyor. Velhasıl bence kontrollü serbestlük esas olmalı. Yasaklar her zaman tatlıdır..

erkan_ays' Alıntı:
Arkadaşlar bu yasaklar konusunda iş öğretmende biter bence. Yasaklama mantığıyla mevzu çözülmüyor. Ben ders anlatırken sınıfın başında durup, kontrol edersem, dönüp ders anlatırken kapatın bakalım monitörleri dersem, teneffüste boşaltın sınıfı dersem ve elimden geldiğince kontrollü davranırsam hiçbişey yapamazlar. Ha tabi bu okulun genel politikası olmalı. İşte zor kısım burası. Sen elinden geldiğince titiz davranıyosun sonra vurdumduymazın biri yüzünden öğrenciler ol adık işler yapıyor ve tüm okulun başı ağrıyor. Velhasıl bence kontrollü serbestlük esas olmalı. Yasaklar her zaman tatlıdır..

hocam ben yasaklanıp yasaklanmaması konusunda fikir beyan etmedim sadece neden tek bir bilgisayar giriyor bunu merak ediyorum.ve merak insanı bazen epey geliştiriyor.soruma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Müjde
Artık ev den de YOUTUBE girilmiyor.
Sizde durum nasıl :-1:

GRİNGO' Alıntı:
madi06' Alıntı:
İleri demokrasi :alkis: :alkis: :idea:
Ne alaka şimdi
Belki bende arıza var.
Belki Benim ISS arıza da.
Belki YouTuBe arızada
ARKADAŞLAR SİZDE NASIL?

ariza mariza yok bildigin yavaslatilmis vaziyette suan youtube. inanmiyorsaniz vpn kullanir cayir cayir girersiniz, vpn baglanti sorunu cozme araci da degil bildiginiz? uzere.

ileri degil super ileri demokrasi yani.

meehmetaslan' Alıntı:
Hocam hangi yolla gireceğini yazardım ama onu da engellerler.
Gerek yok hocam.Geçici bir durumdur bu.
Youtube EV KULLANICISINA KAPATILAMAZ.
YURT İÇİ BİR ARIZA VARDIR.

GRİNGO' Alıntı:
meehmetaslan' Alıntı:

bravo, hala ariza vardir diyebilmek icin cok degisik bir kafa yasiyor olmak lazim. soyleyin bizde bilelim ucuz bir seyse rakiya okadar para bayilmamiza gerek kalmaz.

Suicide' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
meehmetaslan' Alıntı:

bravo, hala ariza vardir diyebilmek icin cok degisik bir kafa yasiyor olmak lazim. soyleyin bizde bilelim ucuz bir seyse rakiya okadar para bayilmamiza gerek kalmaz.

Ben yazacaktım siz yazmışsınız,gerçekten ne kullanıyorsanız bize de verin sırrınızı. Mümkünse ucuz yollu olsun.(Malum bizim bir öğretmen maaşımız var sadece.)

Suicide' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
meehmetaslan' Alıntı:

Merak etme;
Rakı yı (vpn) içince, sana her yer youtube oluyordur.

COBOL' Alıntı:
Merak etme;
Rakı yı (vpn) içince, sana her yer youtube oluyordur.

yok hakikaten ne kullandiklarini merak ediyorum. bende boyle vurdum duymaz, umursamaz olmak ve icine pollyanna kacmis gibi her seye bir iyilik kulbu takip ulkeye toz pembe bakip geceleri fosur fosur uyumak istiyorum.

ote yandan neden parasini verip satin aldigim hizmeti kullanabilmek icin birilerinin keyfine dokunuyor diye ayrica kirk takla atiyorum? dun dns cozumdu, bugun vpn yarin ? hadi ben, sen, o giriyor, giremeyip uyutulan hicbir seyden haberi olmayan vatandas ne yapacak..

Re: Ynt: Okuldan Youtube Giriliyor,büyük sıkıntı !

Kim tutar, küçük enişteyi :mrgreen:
Hadi sana yetkiyi verdim.
Şahlandırıver kır atını.Vur ecnebi ellere.Youtube özgürlüğüne kavuşsun. :twisted:

Re: Ynt: Okuldan Youtube Giriliyor,büyük sıkıntı !

Bizide kurtar. Biz ne yapacağız?Sen iyisimi uyandır polyanayı ve kurtar youtubeyi. :geek:

Geri