Okuldaki internette "Search Blocked" hatası

Kodla Büyü

bilisim43

Aktif Üye
Bugün okulumuzdaki tüm bilgisayarlarda arama yapılırken"Search Blocked" hatası alıyorum. Sizlerde böyle bir sorun var mı? Nasıl çözebilirim.

+1:( Geçici de olsa bir çözümü yok mu acaba?

Az önce bir öğretmen arkadaş morpaya giremiyorum diye çağırdı. Adres çubuğuna direkt adresi yazınca açıldı lakin arama motoru üzerinden aynı hatayı aldım bende.

Bir diğer çözüm google dışında başka arama moturu kullanmak

Son düzenleme:
Uyarı gelen linkte bir tık işareti vardi. Onu işaretledim. Bir de aşağıdan Türkiye yi seçtik. Bilinçsizce yaptığım bu 2 islem ise yaradı. Uyarı gelmedi bir daha.

Uyarı gelen linkte bir tık işareti vardi. Onu işaretledim. Bir de aşağıdan Türkiye yi seçtik. Bilinçsizce yaptığım bu 2 islem ise yaradı. Uyarı gelmedi bir daha.
Uyarı gelen ekranda bir link vardi altta, o linke basıp google seçeneklerini açınca gelen ekranda yapıldı işlemler.

Uyarı gelen ekranda bir link vardi altta, o linke basıp google seçeneklerini açınca gelen ekranda yapıldı işlemler.
google seçeneklerinde ne gibi bir işlem yaptınız hocam, söylediklerinizden birşey anlamadım açıkçası. yandexte filtreyi çocuk filtresi olarak değiştirince blok kalktı.

Adres çubuğuna direkt adresi yazınca ve sık kullanılanlara adresler eklenip tıklayınca oluyor. Fakat arama motorlarında sorun var. Bir türlü çözemedim

google seçeneklerinde ne gibi bir işlem yaptınız hocam, söylediklerinizden birşey anlamadım açıkçası. yandexte filtreyi çocuk filtresi olarak değiştirince blok kalktı.
Sonradan fark ettim ki çare olmamış. Anlık bir düzeltme oldu heralde çünkü derste kullandım google search. Sonra yine kilit geldi. Arkadaşların dediği gibi direk adres yazarak ilerledim. Arama yapacağım zaman ise yaani.com'u kullandım.

Geri