okulda sanal gezi

Kodla Büyü

bilisimci61

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar geçen yıl bir arkadaşımız okulunuz içini 3 boyutlu olarak gezildiği bir videoydu sanırım ama flashta olabilir hazırlamıştı çok beğenmiştim hatta kullandığı programıda paylaşmıştı ama şimdi onu bulamıyorum.
yanlış anlaşılmasın fotoğraflarla yapılan bir gezi değil bu okul binasının grafik çizimi yapılarak yapılmış bir geziydi, o başlığı konuyu hatırlayan varsa link atabilir mi ya da programı bilen paylaşırsa sevinirim?

Sanki hatırlar gibiyim. Bu bazı yerleri 360 derece dönerek bakabilmemiz sağlayan bir uygulama vardı. Onu mu kasdediyorsun hocam?

hocam fotoğraflar değil benim dediğim, okulun içinin maketini çizmiş içinde geziyorsunuz gibi bişeydi, hatta 2. kata gelince 21. kat yazıyor sınıflarda sosyal bilgiler sınıfı yazıyordu falan, resim yoktu benim dediğimde. sadece maket görünüm gibiydi.

Bende hatırlıyorum mesajı yazan arkadaş demosunda reklam çıkıyor bendeki full sürümü falan yazmıştı galiba.

cumhurtorun' Alıntı:

hocam bu da güzelmiş aslında :lol: bununda programını öğrensek fena olmazdı. ama benim dediğimde tekrar diyorum kesinlikle gerçek görüntü yoktu. mimarlar çizim yapar ya programlarda o tarz bir görünümü vardı biz fare yardımıyla istediğimiz kata çıkıyorduk ya da kendi dolaştırıyordu katlarda ve odalar da.

Geri