Okulda Hangi Antivirüs Programını Kullanıyorsunuz.

Kodla Büyü
bilisimdersi1' Alıntı:
patari' Alıntı:
Ya benimde problemim aynı FAZ 1 için ne kullansam diye düşünüyorum :puhaha:
Hocam ne mutlu sana antivirüs kurunca HDD de yer kalıyor ofisi kurarken bile özel kuruyorum da :mrgreen: tadını çıkarın... :++:
Ben gülünecek bir soru sormadım ama...
Amannn hocam ben kendi halime gülüyorum üzerinize alınmanıza gerek yok, okuldamı lab'damı olayını ayırt edebiliyorum; gereksiz gerginlik olmuş kusura bakmayın, biraz eğlenceli bir hal alsın istedim ortamda zaten herkes dertli biraz tebessümdü amacım...Oraya Nod32 yazıp atsaymışım keşke pişman oldum bir daha da bir gülen surak bile yaparsam iki olsun, art niyetli olmadığımı bilin ve burada kimseye bir nokta kadar saygısılık, kinaye de bile bulunmadım geçmiş mesajlarımdan bakabilirsiniz, Zaten son zamanlarda buralardayım uzun süredir üye olmama rağmen bilgisayarcının derdinden bilgilsayarcı anlar diye, ama bakıyorum da bazı arkadaşlar dışındakiler gülmeyi unutmuş...Belki de Öğretmenler içinde en dertli, problemli branş bizimkidir...o yüzden Neşeli olun, hep gülümseyin ve Kusura Bakmayın... :D

nod32 yurt dışı lisanslı :D

Uygun ücreti lisans alınır, kullanılır...

patari' Alıntı:
Ya benimde problemim aynı FAZ 1 için ne kullansam diye düşünüyorum :puhaha:
Hocam ne mutlu sana antivirüs kurunca HDD de yer kalıyor ofisi kurarken bile özel kuruyorum da :mrgreen: tadını çıkarın... :++:
siz de bendensiniz hocam bakıyom da.geçen yıl da ben de sizin gibiydim :D

Geri