Okulda bekliyormusunuz

Kodla Büyü

hakan

Site Gezgini
Arkadaşlar bizim ilde formatörlük başvuruları alındı ancak valilik onayı gelmedi ve bugün yeni btr başvurularının maili geldi.yani onaylar yok , müdür beklemene gerek yok dedi zaten onaylar olmadan ekders alamayız. bazı arkadaşlar belirsiz belirsiz bekliyoruz diyorlar neye güvenerek bekliyorsunuz anlamadım.. onaylar olmadan ek ders alınabilirmi :shock:

Bizim ilde milli eğitim göreve baçlama tarihi istiyor okullardan, eğer onaydan önce başlamışsa ücretimizi alıyoruz hocam

ben de bu konuyu sorup duruyorum 10 saat dersim var 2 günüm full boş
maaş karşılığı çalışıyorsam şu 2 gün gelmeyim diyorum :(

ya da nasıl olacak kayserideyim

her gün okula gelip sadece 5e kadar beklemeip 3te ogretmenlerle cıkıyorum, ne olacak belli değil ne yapmalıyız

bekleme hocam görevlendirme istenildiği kadar eski olursa ıolsun. sonucta senn görev yazın geldikten sonra mebe başlama yazın yazılacak. o yazı eski tarihli olamayacağından o gün itibarıyla yatar ek dersin..

bilisimcih' Alıntı:
ben de bu konuyu sorup duruyorum 10 saat dersim var 2 günüm full boş
maaş karşılığı çalışıyorsam şu 2 gün gelmeyim diyorum :(

ya da nasıl olacak kayserideyim

her gün okula gelip sadece 5e kadar beklemeip 3te ogretmenlerle cıkıyorum, ne olacak belli değil ne yapmalıyız

bu bekleyin diyen idareciler meb ekders vermezse kendi ceplerinden verecekmi acaba :x

İstanbul sağolsun,BTR başvurularını halen yayınlamadığı için 5e kadar okuldayım :cry:

hakan' Alıntı:
Arkadaşlar bizim ilde formatörlük başvuruları alındı ancak valilik onayı gelmedi ve bugün yeni btr başvurularının maili geldi.yani onaylar yok , müdür beklemene gerek yok dedi zaten onaylar olmadan ekders alamayız. bazı arkadaşlar belirsiz belirsiz bekliyoruz diyorlar neye güvenerek bekliyorsunuz anlamadım.. onaylar olmadan ek ders alınabilirmi :shock:

boşa bekleme ... onay ne zaman alınırsa o gün itibariyle ek ders verilir

Hocam okuluna Formatörlük onay yazın gelene kadar beklemene gerek yok.
Çünkü sana tebliğ edilen birşey yok.
Ayrıca senin ekdersin onay yazısının sana ne zaman geldiğine göre değil. Vali yada kaymakam onayına göre verilecek.
Yani geçmiş tarihi kapsayacak. Okula gelen onay yazısında onay ın ne zaman verildiği ve formatörlük görevinin hangi tarihleri kapsadığı belirtiliyor.
Bu kapsama tarihine göre ek dersin yatacak.
Fakat şu da var. Ek dersler ayın sonuna doğru okul idaeri tarafından bildiriliyor MEM e. Yani ayın sonu geçmiş, onay yazında gelmemiş ve
senin de ek dersini yazmamışlar ise o zaman birşey diyemem.

Geri