Okula gelen atama ile ilgili yazı?

Kodla Büyü

bravehard2010

Süper Üye
Süper Üye
Slm arkadaşlar bu gün okula içeriği şu şekilde olan anlamsız bir yazı geldi.
Özür grubu atamaları yılda bir kez yapılacaktır.
Tayin için 3 yıl eğitim öğretim süresi doldurması gerektiği
Son ksımında ise bakanlığın yapacağı, çalıştığı yönetmelik hükümlerinin uygulanacağı şeklinde bir ifade vardı.
Belki daha önce paylaşan olmuştur:)Ben bugün gördüm yazıyı bizim okula bugün geldi.....
Hiçbir anlam veremedim .Çokda birşey anlamadım yazıdan.Bakanlıktan yollanmış bikaç arkadaşla klonuştum onlarada gelmiş.Diyarbakır...

Sömestr'daki özür ataması iptal edildi normalde, gelen tepkiler üzerine bu sene atama yapıldı. Geçen bakan denilen şahıs konuştu, özür atamaları dahil atandığın ilde en az 3 yıl çalışman gerek diye. Hepsini toparlayıp tel.ve maille rahatsız edilmemek için yazıyı yollamışlar hocam.

amip33' Alıntı:
Geçen bakan denilen şahıs konuştu, özür atamaları dahil atandığın ilde en az 3 yıl çalışman gerek diye.
ozur atamalarini da mi kapsiyor bu en az 3 yil ya? baska ile ozur atamasini kapsamaz sanirim, kapsamamali :(

Özür durmunu kapsamıyor üstte yazdığım gibi özür durumu yılda bir kez yapılır şeklindeydi yazı...

bravehard2010' Alıntı:
Özür durmunu kapsamıyor üstte yazdığım gibi özür durumu yılda bir kez yapılır şeklindeydi yazı...

Evet hocam özür grubu yılda bir kez yapılacağı doğru ama şartları ne onu bilmiyorsunuz belki de 3 yıl şartı aranabilir ben herşey bekliyorum bu bakandan

O açıdan düşünmemiştim çok farklı bir yaklaşım o kadarda vicdansız olacaklarını düşünmüyorum.Yılda bir kez yapılacak bunun içinde 3 yıl görev şartı aranacak açıkça çok olabilecek birşey gibi gelmedi.Ama olmayacak şeylerde oldu bu düzende.....

Geri