Okula bilgisayar almak istiyoruz

Kodla Büyü
Parça parça alıp ta toplasanız daha uyguna gelmez mi.?

Bence Bu kadar para vermeye gerek yok. Sonuçta hocalar internete girecek,not girecek, ofis programları vb. Yuksek fiyatlar vermeye gerek yok. 1000 tl yi gecmemeli

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahili ekran kartı olan, 1000 tl yi geçmeyecek bir dizüstü bilgisayar da düşünebilirsiniz. Öğretmenler odası için bu bilgisayarlar çok fazla gelir.

Hocam bence de bu kadar özelliğe gerek yo..Bunun yerine uygun fiyatlı bir pc alıp 120 gb ssd takıp sistemi ssd ye kurun,jet gibi pc olur.Bizim öğretmenler odasında 2 tane pc var.5 yıılık i3 özellikli.Okula 2 tane 120 gb ssd aldırdım,sistemleri ssd lere kurdum.Öğretmenler geliyor; ya hocam ben yeni laptop aldım ama bunlar kadar hızlı değil diyorlar.

Kasa alacaksanız marka alın. Uyduruk kasalarda hem en kötü gün kaynağı hem de ucuz parçalar kullanılır. Biz Dell i3 4170 aldık. Güzel sessiz bir makine. Dell klavye ve fare ile geliyor. 925TL'ye mal ettik. Dell Vostro 3900 i3 4170 4gb 4170 modeli.

atom bilisimi inceleyin sagolsunlar okullara cok yardimci oluyorlar. hem de guvenilir bi firma.

Geri