Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Okul web sitesindeki haberi facebookta paylasma

Konu, 'Okul ve Kurum Web Siteleri' kısmında GURMİN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. GURMİN

GURMİN Üye

Arkadaşlar merhaba. Okulumuz icin bir facebook hesabi almayi düşünüyorum. Ama direkt facebooktan paylasim yapip okul sitesi geri planda kalsın istemiyorum. Onun yerine okul web sayfasindaki haberi, altında yer alan facebookta paylas dugmesiyle yapmayi planliyorum. Bu sekilde facebook'a haber dusecek ama tiklayinca okul sitesine yönlenmis olacak. Sorum şu: Facebook'ta paylaş dügmesine basınca haber basligi dusuyor ancak manset resmi gorunmuyor. Bunun icin bir sey yapilabilir mi?

2. braveheart06mg

braveheart06mg Seçkin Üye Seçkin Üye

sosyal medyada paylaşacağın resimde hangi öğrenciler bulunuyorsa onların ailelerinden bu resmi paylaşabilmen için izin alman gerektiğini unutma hocam

3. yakuphan

yakuphan Hiperaktif Üye Hiperaktif

https://uzmanim.net/soru/facebook-t...-linklerin-resimlerini-nasil-degistiririm/634
    adresinde de anlatıldığı gibi paylaşılan sayfanın kodları içerisinde facebook'un kullanmasını istediğiniz resme ait bazı kodlar gerekiyor. Biz bu kodları okul sitelerinde ekleyemediğimiz için ne yazık ki facebook paylaşımlarında haber resminin görünmesini otomatik sağlayamazsınız. Resmi kendiniz paylaşım ekranında eklemelisiniz.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal