Okul web sitesi google'da görünmüyor

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzun adı değiştiği için web sitemizin adını güncelledik google analitik kısmından site doğrulaması yapmaya çalışıyoruz, ancak görseldeki hatayı alıyoruz .
Adsız.png

Merhaba,
biz okul adını değiştireli 7 ay oldu. İçerik ekledik, bekledik ama hala google da görünmüyor.
Bunun çözümü bu olmamalı. Okul web sitesi üzerinden yetkililere defalarca yazdım sorunu. Ancak geçiştirdiler. Okul yeni olduğu için ne öğrenci ne veli aylardır siteye ulaşamıyor malesef

Merhaba,
biz okul adını değiştireli 7 ay oldu. İçerik ekledik, bekledik ama hala google da görünmüyor.
Bunun çözümü bu olmamalı. Okul web sitesi üzerinden yetkililere defalarca yazdım sorunu. Ancak geçiştirdiler. Okul yeni olduğu için ne öğrenci ne veli aylardır siteye ulaşamıyor malesef
Hocam bizim de yaklaşık 3 aydır aynı problemimiz devam ediyor ve henüz herhangi bir çözüm bulamadım.

Hocam google in sağladığı html dosyayı sitenizin ana dizinine atıp doğrulama yapın. Ya da meta kodu sitenizin meta tag bölümüne yapıştırıp doğrulayın.

Bu sorunla ilgili çözüm bulabilen var mı acaba? Okul bir türlü google da gözükmüyor.

Sahiplik doğrulanamadı hatasını alıyoruz biz de sürekli, 2-3 gündür bununla uğraşıyorum ama çözüm bulamadım

Geri