Okul web sitesi galeri problemi

Kodla Büyü

diemoss

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar, okul web sitesinde galeriye fotoğraf eklediğim zaman fotoğrafların önizlemesi gözükmüyor. Dolayısıyla çalışmakta zorlanıyorum. E-tab 5 ten girdiğimde problem yok, Win 7 bilgisayarımdan girdiğimde gözükmüyor. Bu sorun son birkaç gündür mevcut. Neden olabileceğine dair ya da çözümüne dair fikri olan var mı acaba?
upload_2020-10-9_15-2-8.png

bende de haber ya da duyurulara eklediğim resimler tıkladığımda tam sayfa olmuyor en fazla sayfanın ortası kadar yer kaplıyor.yazılı resim eklediğimde yazılar okunmuyor.çözümünü bilen var mı

Muhtemelen Chrome ile yaşıyorsunuz bu sorunu...
Chrome ayarlardan tüm tarayıcı verilerini silip, sıfırlayın. Veya kaldırıp, dosya kalıntılarını da temizleyip tekrar kurun düzelecektir...

Aynen Win 7 de sorun devam etmekte, bununla alakalı destek bölümüne iki defa mesaj yazdım,cevap yok. Demekki boşu boşuna konmuş destek bölümü.

Chrome tarayıcıdan aynı sorunu ben de yaşıyorum hafta sonundan beri. diğer tarayıcılarda denememiştim, teşekkür ederim bilgi için

chrome tarayıcılarda bu problem düzeldi, hata bakanlık kaynaklı büyük ihtimalle.

Geri