okul web sitesi acil yardım lütfen

Kodla Büyü

HebunAnNebun

Site Gezgini
Merhaba;
Okulumun web sitesindeki menüler kısmına yeni menüler eklediğim halde sayfada görünmüyor bir proje için okul sitesinin düzenlemesi gerekli BT öğretmenimiz olmadığı için ben yapmaya çalışıyorum şimdiden kusrua bakmayın belki tam anlatamıcam anlatmak istediğimi resimlerle destekleyecem
şimdi yapmak istediğim şey 1. ve 2. resimdeki gibi)soldan sağa dizilmesini istiyorum) olmasını istiyorum 3. resimde gördüğünüz gibi menülere ekleme yaptığım halde 4.resimde okulumuz menüsü dışında çıkmıyor fakat site haritasına tıkladığımda eklediğim menüler görünüyor.
Adımları tane tane anlatacak arkadaşlardan yardım bekliyorum tşkler şimdiden
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Merhaba;
Okulumun web sitesindeki menüler kısmına yeni menüler eklediğim halde sayfada görünmüyor bir proje için okul sitesinin düzenlemesi gerekli BT öğretmenimiz olmadığı için ben yapmaya çalışıyorum şimdiden kusrua bakmayın belki tam anlatamıcam anlatmak istediğimi resimlerle destekleyecem
şimdi yapmak istediğim şey 1. ve 2. resimdeki gibi)soldan sağa dizilmesini istiyorum) olmasını istiyorum 3. resimde gördüğünüz gibi menülere ekleme yaptığım halde 4.resimde okulumuz menüsü dışında çıkmıyor fakat site haritasına tıkladığımda eklediğim menüler görünüyor.
Adımları tane tane anlatacak arkadaşlardan yardım bekliyorum tşkler şimdidenEkli dosyayı görüntüle 69068 Ekli dosyayı görüntüle 69069 Ekli dosyayı görüntüle 69070 Ekli dosyayı görüntüle 69071 Ekli dosyayı görüntüle 69068 Ekli dosyayı görüntüle 69069 Ekli dosyayı görüntüle 69070 Ekli dosyayı görüntüle 69071
çerezleri silin Hocam

Geri