Okul web sayfası sorunu

Kodla Büyü

selmaak

Üye
Merhabalar
Okul web sayfası ile bir sıkıntımız var. Müdür yardımcımız pek bilgisi olmadan sitenin ismini değişiyor. Daha sonra googlede okul ismi yazdığımız zaman web sayfasına ulaşamıyoruz. Anaokul web sayfası olduğu için yetkim yok.
Ben internetten bazı şeyleri buldum ona gönderdim ama oda o aşamaları yaptığını söylüyor.
MEB de okul aramalarında okul web sayfası görülüyor.
Durum en kısa yoldan nasıl çözülür hocalarım fikri olan var mıdır? Şimdi kendim giriş yapamadığım için çok uğraşamayacağım. Zaman olmayacak. Bir fikri olan varsa çok sevineceğim.Teşekkür ederim şimdiden herkese
Adsız.png

Site çalışıyor ama kurum kodu ile ilgili tuhaf birşeyler var. Okulun adı veya kurum kodu değişmiş..

Burdan tıklayınca açtı..

Son düzenleme:
Aynı durumu biz de yaşadık hocam. Okulumuzun bünyesinde anaokulu açılınca otomatik olarak kurum kodu ismiyle internet sitesi açıldı. İlk iş sitenin adını değiştirdim. Googleda aratınca hala kurum kodu göründüğü için aynen sizdeki hata görüntüsü geliyordu. Siteye biraz içerik yüklemesi yaptıktan sonra birkaç gün içinde düzeldi. Google aramasında da görünüyor şu anda.

Aynı durumu biz de yaşadık hocam. Okulumuzun bünyesinde anaokulu açılınca otomatik olarak kurum kodu ismiyle internet sitesi açıldı. İlk iş sitenin adını değiştirdim. Googleda aratınca hala kurum kodu göründüğü için aynen sizdeki hata görüntüsü geliyordu. Siteye biraz içerik yüklemesi yaptıktan sonra birkaç gün içinde düzeldi. Google aramasında da görünüyor şu anda.
Ben içerik ekliyorum .İnşallah dediğiniz gibi görünmeye başlar yükledikçe .Teşekkür ederim

Geri