OKUL TEMSİLCİSİ SEÇİMİ TÜM DÖKÜMANLAR BURADA

Kodla Büyü

adige_emrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ekim ayı içerisinde okul temsilcisi seçmek gerekiyor eğer görev aldıysanız tüm dökümanlar burada buyrun

Ekli dosyalar

• SEÇİM.rar
    89.5 KB · Görüntüleme: 12,511
hocam teşekkürler inceledim dökümanları da tam olarak sürecin nasıl işlediğini bilmiyorum. ilk kez yapıcam bu yıl. dökümanlarda okul meclis başkanı demişsiniz bu bizim bildiğimiz okul temsilcisi mi? bir de sınıflarda seçilen temsilcilerden mi oluşyor okul meclisi yoksa sınıf temsilcileri dışında mı öğrenci seçmek gerekiyor?

çok saolun hocam ama birde nasıl bir yol izlediğinizi sırayla yazarsanız çok daha iyi olacak

sınıf temsilcileri seçildikten sonra seçilen temsilciler arasından okul temsilci adayları cıkıyo. seçim ve propaganda süreci başlıyo. ancak tüm öğrenciler mi oy kullanıyo yoksa sadece sınıf temsilcilerimi onu tam bilmiyorm. yarın öğrenirim. yarın biz de başlatıcaz bu süreci.

İzlenen süreç için resmi yazı okullara gönderiliyor. Sınıf temsilcileri seçildikten sonra, okul temsilcisi adayları aralarından belirleniyor. Okuldaki tüm öğrenciler oy kullanıyor. Kolay gelsin..

Arkadaslar bende gecen hafta yaptım.

Yannız 2 ve 3. sınıflar zor oluyor biraz,

cocuklar oy kullanmakta problem cekiyorlar doğal olarak.

Ekli dosyalar

• 2010 -2011 Okul Öğrenci Seçimi.rar
    67.4 KB · Görüntüleme: 435
ne olur neolmaz, ikisinide aldım teşekkürler
bize kalma ihtimali yüksek bi iş.

Arkadaşlar,

Okul Meclisi seçimi nasıl işliyor? önceden hiç yapan var mı? nasıl olacak bu iş?

1-) önce sınıf temsilcileri seçiliyor, bunlar arasından okul meclis başkanlığına aday olmak isteyenler mi başkanlığa aday oluyor?
2-) Okulda seçim yapılırken seçim için seçim kurulu filanmı oluşturacağız?

Sınıf temsilcileri seçimi nasıl oluyor. Onun için de oy pusulası sandık vs... hazirlaniyormu

Geri