Okul Sitesini MEB'e Kaydetme

Kodla Büyü

hannioglu

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba;

Yeni açılan bir okula web sayfası oluşturduk. Hazırlanan sayfasının

http://www.meb.gov.tr/baglantilar/okullar/index.asp

adresinde il ve ilçe seçildiği zaman gözükmesini istiyorum.Normalde ekle linki vardı.Oradan ekleyip yazıyı fakslıyorduk meb'e sorun çözülüyordu.Şimdi nasıl yapacaz ? Galiba kaldırılmış o link.
Aradım taradım bulamadım.

Nasıl ekleyecez web sayfasını, meb listesine ?

O zaman şöyle sorayım;

Dizel araç var FuelSave mi yoksa Nirto+ dizel mi alsak hangisi daha iyi motor performansı açısından ?

okul web sitesinden soru sorabiliyorsun hocam yönetime...onu denedin mi...ben eski okulumu o sekilde silip yenisini ekletmiştim..belki senin soruna da cevap olur...bu arada kesinlikle dizel..

Sayın Hocam,

Sunucu Yönetimindeki okul adı değiştir kısmından kurum kodunuzu girip değiştir deyin. Eklenir.

Not: Kurum kodunun aynı olması önemli değil.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocam,

Sunucu Yönetimindeki okul adı değiştir kısmından kurum kodunuzu girip değiştir deyin. Eklenir.

Not: Kurum kodunun aynı olması önemli değil.

İyi çalışmalar.

elrond' Alıntı:
okul web sitesinden soru sorabiliyorsun hocam yönetime...onu denedin mi...ben eski okulumu o sekilde silip yenisini ekletmiştim..belki senin soruna da cevap olur...bu arada kesinlikle dizel..

Aynen öyleymiş hocam sorunu çözdük;

Kurum kodunu tekrar girdim güncelle dedim oku ladı ve kurum kodu değişmemiş olmasına rağmen güncelle deyince.

Bağlantılar sayfasına otomatik olarak ekledi web sayfası adını teşekkür ediyorum.

Bu arada fuelsave ve nitro+ arasında çok fark yok ucuz olan mazotu kullanmakta fayda var. Fuelsave devam....

Geri