okul sitesinde kullanıcı tanımlama

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
yetki - yönetici mi yayınlama yetkili editör mü yoksa yayınlama yetkili editör mü seçilecek BTR için

yönetici seçince sürekli hata geliyor
upload_2018-9-27_18-57-18.png

yayınlama yetkili editör seçince bu seferde galeriye foto eklenmiyor veya içerik oluşturmuyor

Ekli dosyalar

• upload_2018-9-27_18-54-47.png
    upload_2018-9-27_18-54-47.png
    167.7 KB · Görüntüleme: 11
Bildiğim kadarıyla , btr yönetici yapın , diğer öğretmenleri görevleriyle kimlikleriyle eksik kalmayacak şekilde tanımlayın ve her görevli öğretmen bir kez sisteme girmesi gerekiyor . herkes girince düzelmesi lazım . keşke düzen olsa da sadece biz bu siteyi yapmaktan böylelikle kurtulabilsek

Arkadaşlar ben kullanıcilari tanımladim rehber ogretmen Türkçe ogretmeni idarecileri ancak hala uyarı çıkıyo siteye giriste sistem mı boyle

Arkadaşlar ben kullanıcilari tanımladim rehber ogretmen Türkçe ogretmeni idarecileri ancak hala uyarı çıkıyo siteye giriste sistem mı boyle
Siz tanımladınız ama kullanıcılar giriş yaptı mı? Kullanıcıların sisteme giriş yapması gerekli diye biliyorum...

yetki - yönetici mi yayınlama yetkili editör mü yoksa yayınlama yetkili editör mü seçilecek BTR için

yönetici seçince sürekli hata geliyor
Ekli dosyayı görüntüle 60716

yayınlama yetkili editör seçince bu seferde galeriye foto eklenmiyor veya içerik oluşturmuyor

hocam 05.06.2018 tarihli Okul İnternet Siteleri Yönergesi Taslağı ile gerekenlere erişebilirsiniz. Okul müdürü ve yardımcısı yayın ekibi yöneticisi, Bilişim öğretmeni Yayın sorumlusu, Türkçe öğretmeni editör, Rehber öğretmen danışman olacak özetle. TC Kimlik numaraları ile o kişileri yetkilendireceksiniz sitede.

Geri