Okul sitesi

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
için host parasını biz mi vericez(bt öğretmenı) yoksa okul müdüründen mi istim (o nerden verıcek) bende joomla yada wp de bir okul sitesi olusturum dıyorum da html cok eskıdı artık

kendine mi yaptın hocam siteyi. herhalde okul müdüründen isteyeceksin. okul aile birliğinden ödesin

her_dem' Alıntı:
kendine mi yaptın hocam siteyi. herhalde okul müdüründen isteyeceksin. okul aile birliğinden ödesin
hocam mırın kırın etmesini istemem o yuzden bi danışım dedim o şekilde yapan arkadaslara o yüzden ... zaten istemio bizi okulda

hocam. eğer uğraşmak istemezseniz html tabanlı bi site yaparsınız meb'in sunucusu üzerinden. yok derlerse, alan ücreti şu kadar dersiniz. biz bunu ödemeyiz derlerse buna razı olacaksınız dersiniz olay biter. ben müdüre söyledim, bizim ücretli alana ihtiyacımız yok. meb sunucusu bize yeter, hem parada vermeyiz dedim. kabul ettiler. sorun yaşamadım

parayı veren düdüğü çalar hocam. parayı verecek sende yayınlayacaksın. sen yaparsın bilgisayarda gösterirsin ben yaptım internete atması kaldı diye. parası verip satın alırsak yayında olur dersin. sen yapmış olursun parasını vermese bile.

ben müdüre söyledim, bizim ücretli alana ihtiyacımız yok. meb sunucusu bize yeter, hem parada vermeyiz dedim. kabul ettiler. sorun yaşamadım
iPad.gif

Geri