Okul sitemiz yenilendi.Site Dosyaları eklendi

Kodla Büyü

samsat86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okul sitemiz yenilendi. Dosyalar ektedir. Sadece tasarlayanın adını değiştirmezseniz memnun olurum.Saatlerimi verdim.Emek sonuçta :) Bakalım hangi okullarımız kullanacak

http://zeynelaslan.meb.k12.tr/

Ekli dosyalar

• site.rar
    571 KB · Görüntüleme: 175
Re: Sade Tasarımıyla Okul Sitemiz

Üzerinde çalışırsan geliştirirsin hocam. Bu haliyle de birçok siteden iyi ama :+1:

Site geliştirilebilir hocam. CSS kullanmayı dene. Font ve renk uyumlarına biraz daha ağırlık verirsen eminim daha güzel bir çalışma ortyaa çıkacaktır

tasarımı kullanmak istiyorsanız e-mail adresinizi pm olarak gönderebilirsiniz...

güzel ve sade olmus basarilar ama eksikleri var tabi..

Hocam sitede kadromuz, sınıflarımız vs. yerlere tıklayınca sanki hiçbir şey değişmiyor gibi. Çünkü sayfanızın tam 1 bilgisayar ekranı kadarı sabit. En azından şu çöp ile ilgili olan resmi en alta kaydırın.

ortadaki resim yerine değişen güzel bir jquery koyarsan iyi olur bence

Re: Okul sitemiz yenilendi.Nasıl olmuş?

Hocam iyi olmuş, ellerinize sağlık... Zamanla daha gelişip güzelleşir :)

Hocam, hazır şablonlar üzerinden gitmek her zaman işinizi kolaylaştırır. internetten html şablon bulup gerekli değişiklikleri yapın hem daha hızlı hem de tasarım olarak hoş bir site elde edebilirsiniz.

www.kudretunal.k12.tr

linkleri daha aktif yapmadım sadece anasayfa inş diğerleri bugün oluşturacağım

samsat86' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
ne yalan sölim pek beyenmedim.

sitemiz yenilendi.şimdi oldu u :)
hocam emeğine sağlık.
küçük detaylara bira daha dikkat et mesela;
1-) renk uyumun hoş değil, sarı var kırmızı var mavi var mavinin envai çesit türleri var yeşil var gri var vs.
2-) resim slaytı güzel ama ana sayfada olmaz ana sayfada haber başığı kullan resim slaytını alt sayfalarda kullanırsın. birde aşağıda okulumuzdan haberler bölümü yapmışsın ki o resimsalaytını niye koydun buraya diye sırıtıyor bu hali ile resim slaytı orada gereksiz duruyor.
3-) üst menü nün bir kısmı aşağı kaymış (ie9 kullanıyorum)
4-) bakanlığın projelerini açıklamana gerek yok hocam bakanlık bile bunları ana sayfada açıklamıyor gereksiz yer kaplamış.
5-) Sol menüde ekle bence
Not: bunlar benim kendi görüşlerim amacım asla kötülemek değil. siteni daha güzelleştirmen için yapılmış eleştrilerdir.
sürçü lisan ettiysek, seni üzdüysek affola.

sadece susarak' Alıntı:
samsat86' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
ne yalan sölim pek beyenmedim.

sitemiz yenilendi.şimdi oldu u :)
hocam emeğine sağlık.
küçük detaylara bira daha dikkat et mesela;
1-) renk uyumun hoş değil, sarı var kırmızı var mavi var mavinin envai çesit türleri var yeşil var gri var vs.
2-) resim slaytı güzel ama ana sayfada olmaz ana sayfada haber başığı kullan resim slaytını alt sayfalarda kullanırsın. birde aşağıda okulumuzdan haberler bölümü yapmışsın ki o resimsalaytını niye koydun buraya diye sırıtıyor bu hali ile resim slaytı orada gereksiz duruyor.
3-) üst menü nün bir kısmı aşağı kaymış (ie9 kullanıyorum)
4-) bakanlığın projelerini açıklamana gerek yok hocam bakanlık bile bunları ana sayfada açıklamıyor gereksiz yer kaplamış.
5-) Sol menüde ekle bence
Not: bunlar benim kendi görüşlerim amacım asla kötülemek değil. siteni daha güzelleştirmen için yapılmış eleştrilerdir.
sürçü lisan ettiysek, seni üzdüysek affola.

olur mu düşünceleriniz önemli.ben ie8 kullanıyorum sorun yok.inş sıkıntıları düzelteceği...tşkler

eleştrileri sıkılmadan kavga etmeden olgunlukla karşılaman senin kendini geliştirebilecek bir kişilikte olduğunu gösteriyor. birçok kişide olmayan bu karakteristik özelliğinden dolayı seni tebrik ediyorum. site yapımında sana başarılar... :alkis:

Geri