okul sitemiz nasıl olmuş? Bakar mısınız?

Kodla Büyü
aksa68200' Alıntı:
Hocam elinize sağlık güzel olmuş :+1: , size bir öneri olarak fotogaleri kısımında fotoları gruplandırabilirsiniz. Örneğin 23 nisan için farklı bir grup diğer etkinliker için farklı bir grup gibi böylece kullanıcılara seçme şansı veremiş olursunuz.

hocam öneriniz doğrultusunda değişiklikler yaptım ..
böyle daha iyi oldu galiba.. öneriniz için tesekkur ediyorum.. başka önerilerinizide bekliyorum..

body rengi güzel olmuş siteyi biraz daha ön plana çıkarmış. mkadromuz kısmı güzel.. haber arşivine ulaşamadım yalnız. arşive tıklayuınca ana sayfaya geri geliyor

twetyynet' Alıntı:
body rengi güzel olmuş siteyi biraz daha ön plana çıkarmış. mkadromuz kısmı güzel.. haber arşivine ulaşamadım yalnız. arşive tıklayuınca ana sayfaya geri geliyor

haber arşivi bölümünde şuan sadece 1.sayfa linki ilgili sayfaya gidiyor. digerlerinin 2.3.4... sayfalarınki şimdilik smart link (#) ..
zaten şekil olsun diye yerleştirmiştim.. kaldırmamı mı önerirsiniz yoksa liklerini pasif mi yapayım kararsızım..

abzah' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:

haber arşivi bölümünde şuan sadece 1.sayfa linki ilgili sayfaya gidiyor. digerlerinin 2.3.4... sayfalarınki şimdilik smart link (#) ..
zaten şekil olsun diye yerleştirmiştim.. kaldırmamı mı önerirsiniz yoksa liklerini pasif mi yapayım kararsızım..

şu anki hali güzel bence :+1:

Hocam gayet güzel olmuş. Bu arada haberler kısmındahki geçişler güzel olmuş nasıl yaptığınızdan biraz bahsedermisiniz hocam.

unteach' Alıntı:
Hocam gayet güzel olmuş. Bu arada haberler kısmındahki geçişler güzel olmuş nasıl yaptığınızdan biraz bahsedermisiniz hocam.
hocam kodları gönderebilirim.. siteye dosya nasıl ekleniyor onu bilmiyorum ama ..
talebiniz durumunda göndermekte sakınca görmüyorum..

Kaynaşlı Atatürk İlköğretim Okulu Resmi Sitesindesiniz... bunu yazmayın yahu. ben de biliyorum orda olduğumu :)
Ana Menü Bağlantılar vs. deki mavi tonu diğerleriyle uyumlu değil.
Uyumlu renklerle çalışmak için colorcombos.com u tavsiye ederim. Bence tasarım gayet başarılı. İnceledikçe sevdim. Emek çok. Bu kadar küçük bi okul için fazlasıyla iyi bir site olmuş. Bi tek hocaların tek tek çıkmasına alışamadım. Orası yoruyor insanı. Tebrik ediyorum.

mfk' Alıntı:
Kaynaşlı Atatürk İlköğretim Okulu Resmi Sitesindesiniz... bunu yazmayın yahu. ben de biliyorum orda olduğumu :)
Uyumlu renklerle çalışmak için u tavsiye ederim. Bence tasarım gayet başarılı. İnceledikçe sevdim. Emek çok. Bu kadar küçük bi okul için fazlasıyla iyi bir site olmuş. Bi tek hocaların tek tek çıkmasına alışamadım. Orası yoruyor insanı. Tebrik ediyorum.

slm üstad. resmi sitesinsesiniz ifadesi sadece googlede indekslemede her sayfa için okulun adı ile gelmesi içindir. çünkü googlede tüm sayfalar sayfa isimleriyle geliyor birde dikkatimi çekti sayfada geçen yazılar indexleniyor. o yuzden yapmıştım.. bu arada google ye 2 gün önce tanıtabildim siteyi.. meta tag lerini neden kullanmadın demessiniz umarım çünkü onu yapmıştım.. yani anlayacağınız o kısım tamamen google endişelerimden kaynaklandı..
menu başlıklarındaki mavi tonu ile ilgili bir sorun göremiyorum(2ihtimal var 1 -benim gözler bozuldu yada laptopumun ekranı ) :)
verdiğiniz colorcombos.com adrste trojan var esed uyardı ve laptopu yeniden başlattı.
hocaların resimleri ile ilgili bölüme nasıl bir öneriniz var.onu öğrenmek isterim.
çok uzun oldu.. yorum ve gözlemlerini için çok tesekkürler.. gözlerinize sağlık.
saygılar.

mfk' Alıntı:
Uyumlu renklerle çalışmak için colorcombos.com u tavsiye ederim. Bence tasarım gayet başarılı. İnceledikçe sevdim. Emek çok. Bu kadar küçük bi okul için fazlasıyla iyi bir site olmuş. Bi tek hocaların tek tek çıkmasına alışamadım. Orası yoruyor insanı. Tebrik ediyorum.

artık hocalar tek tek çıkmıyor hocam. böyle daha güzel oldu sanırım.

hocam her bölümde, başlıkta bir border olması daha kalabalık göstermiş gibi geldi bana. bir de domain fazla kısa olmamış mı "kaio"

Mavi Borderleri Kaldırsan Daha Güzel Olur Bence
Birde ... HABERLER ... Hiç Gerek YOk Bence

Geri