okul office 365 hesabı açma ?

Kodla Büyü

ayhangunes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul için office 365 hesabı nasıl açılıyor?
Açabilen var mı?
adım adım yazabilirseniz çok memnun olacağız.
office ilaç işinden bıktım.

Hocam okullar için açılmıyor diye biliyorum, office 2007'yi yükle. Sıkıntısız.

Hocam libreoffice kullanın. bedava. Ben yıllardır libreoffice kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim.

Office 2007 'de yazdırma önizlemesi - 2010 ve sonraki sürümlerdeki gibi olmadığından bana hiç kullanışlı gelmiyor.
Özellikle Excel'de hücre genişliklerini bazen yazdırma önizleme penceresinden ayarlıyorum bayağı rahat oluyor.

2007 benim en sevmediğim Office sürümü.

Okul için office 365 hesabı nasıl açılıyor?
Açabilen var mı?
adım adım yazabilirseniz çok memnun olacağız.
office ilaç işinden bıktım.

Buradaki konuya göre ücretsiz hesap açabilirsiniz. Fakat şöyle bir sorun var. Her 3-4 ayda bir Office lisans kontrolü yapıyor. Ve kurmuş olduğunuz ofis ilk başta lisanslı olsa da birkaç ay sonra etkinleştirme uyarısı veriyor. Bunun sebebi de MEB interneti bunu kısıtlamış. Eğer telefonun internetini bağlayıp etkinleştir derseniz sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ben bütün tahtalara lisanslı office kurdum ama birkaç ay sonra etkinleştirme istediği için mecburen ilaçlı ofis 2016 lite (word, excel, PowerPoint) kurmak zorunda kaldım. Ücretsiz ve kullanışlı bir alternatif arıyorsanız wps Office kullanabilirsiniz. Görünümü ofise benziyor. Ofis dosyaları uyumluluğu da çok üst düzeyde.

Yukarıdaki linkte anlattığım yöntemle aldığım ofis lisansını yıllardır kendi bilgisayarımda sorunsuz kullanıyorum.

Son düzenleme:
Geri