okul kamera sistemi sorunu

Kodla Büyü

mustafa431

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okulda 10 civarı kameramız var bunlardan bir anda görüntü alamaz olduk sebebi hakkında bir fikir sahibi olan var mı? bilgisayardaki kartından dolayı olabilir mi... yandımı diyeceğim ama iki tane var birde ayrıca görüntü kabloları ile bağlantılı bir cihaz var ondan mıdır?

Re: Ynt: okul kamera sistemi sorunu

Daha once goruntuyu internet explorer araciligiyla aliyorsaniz sorun internet explorer 10 dan kaynakli. Guncellemeyi kaldirin. ie9 a geri donun. Sorunsuz calisacaktir. 2 saat ugrastim bende bundan dolayi.

Re: Ynt: okul kamera sistemi sorunu

ibrahimes' Alıntı:
Daha once goruntuyu internet explorer araciligiyla aliyorsaniz sorun internet explorer 10 dan kaynakli. Guncellemeyi kaldirin. ie9 a geri donun. Sorunsuz calisacaktir. 2 saat ugrastim bende bundan dolayi.
yok hocam bir programı var catspy diye internet explorerla alakası yok bilgisi olaan yok mu bu konu ile ilgili

Hocam iki şeyi sormam geliyor. Birincisi kullandığınız adaptör ile ilgili çıkış gerilim ve akım değerleri nedir acaba?
İkincisi kayıtlarınızı bağımsız bir harddiske mi yapıyorsunuz.

Kamerayı takan servis yok mu? Bilgisayar öğretmeninden her şeyi bilmesi beklenmezki :cry:

detay_00' Alıntı:
Hocam iki şeyi sormam geliyor. Birincisi kullandığınız adaptör ile ilgili çıkış gerilim ve akım değerleri nedir acaba?
İkincisi kayıtlarınızı bağımsız bir harddiske mi yapıyorsunuz.
yok hocam pcde hepsi kameralarda pcye takılı zaten

Hocam sorun kesinlikle adaptördedir. Eğer adaptörleri değiştirirseniz düzelecektir. Size tavsiyem 10 kamera için 5 amper 12 volt bir adaptör kullanmanızdır.

hocam bütün kameraların aynı anda temassızlık yapması mümkün değil gibi duruyor. Ama aşağı yukarı her kamera 0.5 amper güç ile çalışır muhtemelen güç adaptöründe problem vardır. Ya yeterli gelmiyordur ya da yanmış olabilir. Kamera için benim tavsiyem gücü mümkünse kameranın olduğu yerden alın.

Geri