okul hizmetiçi başvurusu için son günü unutmuş...

Kodla Büyü

gazili

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arakadaşlar bir kursa başvuru yapmıştım. son günü 21 nisanmış. ama bende unuttum okulda. bu durumda okulun bunu onaaylama imkanı olurmu acaba. olmazsa ne yapmak gerekir
başınıza mutlaka böyle bir olay gelmiştir.

sayın hocam okulun yapacağı bir şey yok.ancak ilçe onayı kısmı var.ancak yapabilirse onlar yapar...saygılar...

Bildiğim kadarıyla ilin sisteme girip onay tarihlerini değiştirmesi gerekiyor. Bizim ilçedeki şef bu gibi durumlar için ili arıyor

hocam yapacak birşey yok ama idare ile aranızda olumsuz şeyler varsa bakanlığa bilgi edinmeden mesaj yazın açıkça müdürünüz bir daha o koltukta oturamayacak.
Benim bir kursum vardı 3 kere söyledim kulak ardı edildi benim kursu başka bir arkadaş da yazmış onun ki unutulmamış benim ki unutulmuş hemde ankarada şube müdürüne yazdım müdüre uyarma cezası verildi

Eski calisitigim ilin ilcesinde hizli okuma idi sanirim, su an tam hatirlayamadim, 2-3 gunluk bir seminer vardi. Ilcedeki tum ogretmenler katilacak, herkes basvuracak dediler. Butun ilce basvurduk, sadece bizim idare onaylamamis, unutmus! ve biz gidememistik. Mudurumuz kendi kafasina gore sacma sapan davranirdi herseyde, o kadar cezalar, sorusturmalar olmasina ragmen. Ilcenin yapabilecegi bir sey olsa yapilir, biz de katilirdik sanirim. Ama dedigim gibi bizim idare normal olmayinca, ilce de bize normal davranmiyordu belki de.

Bir keresinde de baska bir ilcenin seminerine basvurduk, cok da onemli olmayan bir konuydu gerci, basvuru sartlarinda belirtilmiyordu sadece o ilcede olanlar icin olacagi. Ilden bile onaylandi, kalktik gittik baska bir ilceye, sizi alamayiz dediler. Giremedik. Bir yerleri falan aramistik sanirim ama olmadi. Cok uzun zaman gecti, unutuyor insan olanlari :)

Cok sinir bir durum gercekten de, keske su sacma onaylar, sorunlar falan olmasa da isteyen istedigi seminere gidebilse.

Bu arada cogu ogretmen zorla gidiyor seminerlere, ben kendi istegimle seminerler bulur giderdim. Ne gerek var ki derlerdi hep.

Yeni basladigim okulda, eylulde seminer zamani mudur oglen 12'de akilli tahta kullanimi icin gorevli biri gelip seminer verecek diye. Tek bir ogretmen bile durmadi, cekti gitti. Unutuyorlarmis zaten anlatilanlari, insanin aklinda mi kaliyormus da bilmem ne. Saka gibiler yaa...

Bu yazdiklarim konu basligina cevap niteliginde olmadi sanirim ama once seminerleri kalitelindermeli belki de, sonra da ogretmenlerin bu kadar yeni bir seyler ogrenmelerine karsi olmalarina bir sekilde cozum bulmak gerekiyor.

yaron ola hayrola
olmadı ilçeyi arayıp yapabilecekleri bişey varmı sorarız
bizim müdür yeni geldi ve çok titiz her konuda
idarede görevli kişinin başı yanabilir
müdüre belli etmden halletmeye çalışalım
olmasada napalım artık

Hocam okulda unutuyor ilçede unutuyor.. Mecburen kendiniz takip edip onay tarihlerinde onaylatmanız gerekiyor..Benimde başıma gelmişti artık okulu kendim takip edip onaylıyorum ama ilçe tarihi geldiğinde şube müdürüne hatırlatıyorum öyle onaylıyor...

Bizim ilçedeki şef bu gibi durumlar için ili arıyor
cpu.gif

Geri