okul formatörlerinden de denge tazminatı kesintisi

Kodla Büyü
engin20020' Alıntı:
ARKADAŞLAR AZ ÖNCE ŞUBE MÜDÜRÜMÜ ARADIM DURUMU İZAH ETTİM. DİYOR DİYOR YAZIDA FORMATÖR ÖĞRETMENLER ALAMAZ YAZIYOR DİYOR. NET DİYOR. OLMAZ DİYOR. YANİ NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYOR. BU NE İŞ. ARKADAŞLAR. DENİZLİDEKİ ARKADAŞ KONU TATLIYA BAĞLANDI YAZMIŞ YUKARIDA. BİZİMKİLERMİ İŞ GÜZARLIK YAPIYOR...

hocam yazıyı götürün. Göstersin size neresinde yazıyormuş

Hocam size söylediği yazıyı bir koysanızda tüm eğiticiler ve bilişim formatör arkadaşları olarak bizde görsek. lakin şuana kadar gecici görevlendirme çalışan bizleri mağdur eden resmi bir yazı olmadı. ama bizim mağduriyetimiz www.memurlar.net bir yazıyı ( sakin memurlar.net devletin resmi bir yayın organı) dayanak şifayen kestiler. Bundada kesin kesin demiyordu denge tazmanatı verilmemesi düşünülmektedir. yani vemeyinde demiyor verin de demiyor.

Gelelim okul formatörlerine,
http://bilgisayarbilisim.net/download.php?id=6956 deki dosyayı indirirseniz ve okursanız göreceksiniz.

Genel Müdürlüğümüze ait görevlerin yerine getirilmesi kapsamında Bakanlığımız merkez ve
taşra teşkilatı birimlerinde geçici görevlendirme suretiyle görev yapmaları sağlanan (MEBBĐS
yöneticileri,eğitici bilişim teknolojileri formatör öğretmen,bilişim teknolojileri formatör öğretmen vb.)
personelin ek ödemeden yararlanamamak şeklindeki mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla
yürütülmekte olan çalışmalar devam etmektedir.

diyor yani bilişim formatörlerindende denge kesen yerler var. biz burada bunu daha da tartışırsak kesilmeyenlerden de buyazıyı ilgi tutup keser bunlar.

Arkadaşlar olay derse girip girmemek değil İster eğitici olsun, İster okul formatörü olsun geçici personeli tüm özlük hakları saklı kalır ve okullardaki emsallerinin yararlandığı tüm tazminatlarıda alırlar.

Aksi takdirde görevi bırakın kesintiden sonra size ekderste kalacak 100 - 150 ytl için kimsenin ağız kokusunu çekmeyin.

Gidin halk eğitimde kurs açın haftada 10 saat kurs ücreti alırsınız. inanın daha rahat. benden bir kesinti olmadı olursa da bırakırım görevi. okulda dersim dolmuyor dolmasın maaş karşılığı mecbur doldurtacaklar 2 gün çalışırım okuda diğer 5 gün özel kurumlarda çalışırım ya da web sitesi tasarlarım veya program yazarım.

Ama tekrar söylüyorum geçici görevlendirme olarak çalışan personelin tüm özlük hakları saklıdır. sizden denge tazminatını şifayen kesiyorlar.

Sponge Bob' Alıntı:
memo41 hocam size kesinlikle katılıyorum, yanlış anlayanlar tekrar okusunlar lütfen. Bunda kötü bir niyet yok ki. Fiilen derse girilmediği için kesiliyorsa Rehber Öğretmenlerden de kesilmesi gerekir demişsiniz. Bu doğru bir mantıktır çünkü onlar da fiilen derse girmezler. Yok sebep geçici görevlendirilmekse, buradaki Milli Eğitim Müdürü dahil Şube Müdürlerinden de bir kısmı geçici görevlendirmeyle görevlerini yapmaktalar. Onlardan da kesilmelli o zaman. Sebep bunlardan hiç biri değilse o zaman hiç kimseden kesilmesin ya da bir sebep söylensin, gözümüzün üstünde kaşımız mı var artık ne sebep söyleyeceklerse söylesinler de biz de kusurumuzu anlayalım.

hocam buradada görevlendirme ile çalışan şube müdürümüzden ve meb müdürümüzden kesiliyo görevlendirme ise kesiliyo sube müdürüde öyle dedi ama okul formatörlerinden kesinti olamaycak dendi hakkımızı aramalıyız hepimiz hakediyoruz ayrım yok herkes çalışıyo bazı insanlar yatabilr ama gerçekten emekle çalışan insanlar var ister eğitici ister okul isterse rehberlik olsun. yani bu yazı carpıtılıyo acık yazılmış bilebile yazılmış gibi yoruma acık

Geri