Okul Dergisi Tasarımı (Ücretsiz,PSD,Renkli,70 Sayfa)

Kodla Büyü

samet43414

Site Gezgini
  • endi okuluma yapmış olduğum dergi tasarım dosyalarını sizlerle paylaşıyorum.
  • 70 sayfadan oluşmaktadır.
  • Bütün sayfalar renklidir.
  • Bütün sayfalar Adobe Photoshop ile yapılmış olup basılmış halinin fotoğrafları ekte mevcuttur.
  • Gerekli düzenlemeler yapabilmek için Adobe Photoshop programına ihtiyacınız vardır.
  • Konu altına yorum yazarak veya watsapp iletişim hattından ücretsiz destek isteyebilirsiniz.
  • Kendi okulunuza göre gerekli düzenlemeler yaparak kullanabilirsiniz.

admin-ajax.php

admin-ajax.php

admin-ajax.php

admin-ajax.php

admin-ajax.php

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hocam öncelikle çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Benim sizden öğrenmek istediğim konu okulun mobil uygulaması ile ilgili.
Kotlin le mi yoksa flutter ile mi yaptınız. Bende böyle bir şeye başlayacağım. birde haber ve duyuruları mobile nasıl aktarıyorsunuz acaba

Hocam öncelikle çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Benim sizden öğrenmek istediğim konu okulun mobil uygulaması ile ilgili.
Kotlin le mi yoksa flutter ile mi yaptınız. Bende böyle bir şeye başlayacağım. birde haber ve duyuruları mobile nasıl aktarıyorsunuz acaba

Teşekkürler.mobiroller.com adresinden yapmıştım. Her türlü haber duyuru vs RSS sayesinde ekleniyor. Sitede yapılan değişiklikler otomatikmen uygulamaya da yansıyor.

Geri