Okul Dergisi Kapak (2. dergi)

Kodla Büyü

kentaki50

Üye
Arkadaşlar 2. kapak denememi de yaptım. Görüşlerinizi bekliyorum. Olumlu olursa matbaaya yollayacağım. Şimdiden teşekkürler.

Hocam güzel olmuş ellerinize sağlık...

Gösterilerimizden görüntüler" kısmında yazı karakterleri birbirine çok yakın olmuş sanki... Ya araları açılmalı veya baş harfler dışındakiler küçük yazmalı gibi...

Hocam güzel olmuş. Bir de şu gösterdiğim gibi derginin ismin,n olduğu kısma bir arkaplan koysanız sanki daha dikkat çekici olur gibi geldi bana. Tabi elimde psd olmadığından yazı rengini ayarlayamadım. sadece söylemek istediğimi anlatacak şekilde olsun diye böyle bir örnek yaptım

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    100.1 KB · Görüntüleme: 2,831
aak' Alıntı:
Hocam güzel olmuş. Bir de şu gösterdiğim gibi derginin ismin,n olduğu kısma bir arkaplan koysanız sanki daha dikkat çekici olur gibi geldi bana. Tabi elimde psd olmadığından yazı rengini ayarlayamadım. sadece söylemek istediğimi anlatacak şekilde olsun diye böyle bir örnek yaptım

Tüm yorumlar için teşekkürler. dergi adını ayırmay deneyeceğim hocam.

"Polis köpekleri" kelimesini yanlış anlaşılmaya sebep olmasın diye çıkaracağım. Bu narkotikte kullanılan köpekler okulu ziyarete gelmiş gösteri yapmışlar sanırım. Ama çıkarmak daha uygun.

Geri