Okul Dergimiz

Kodla Büyü

sinerjique

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Derginin çoğu sayfasında photoshop kullandım.Sayfaları publisher da birleştirdim.
Şimdilik pdf sini yayınlıyorum,isteyen olursa psd leri de seve seve yayınlarım.Umarım beğenirsiniz...

Ekli dosyalar

• tirebolucumhuriyet.part2.rar
    4.9 MB · Görüntüleme: 534
  • tirebolucumhuriyet.part1.rar
    5 MB · Görüntüleme: 600
arkadaşlar dergi hazırlarken bütün sayfalar için aynı şablon kullanmak mı daha mantıklı yoksa bağımsız şablonmu. ne dersiniz. mesela arkadaş burda farklı şablon kullanmış. hocam neden böyle tercih ettiniz. özel bi sebebi var mı?

Az önce baktım photoshoplar 1.5 gb yapıyor o yüzden upload işini evde yapacam.
Linkleri burda paylaşacam.

nese1982' Alıntı:
arkadaşlar dergi hazırlarken bütün sayfalar için aynı şablon kullanmak mı daha mantıklı yoksa bağımsız şablonmu. ne dersiniz. mesela arkadaş burda farklı şablon kullanmış. hocam neden böyle tercih ettiniz. özel bi sebebi var mı?

Hocam dergi hazırlamak benim için büyük bir zevk , elimde de bbnet sayesinde ciddi bir grafik arşivi oluştu bu yüzden sayfa sayfaları ayrı ayrı yapayım dedim.
Bu arada dergiyi hazırlarken CMYK renk modunda çalışmaya dikkat edin, ben dikkat etmedim basımda ne kadar fark ettiğini görünce bayaa bi üzüldüm.Ben yandım siz yanmayın :p

Çok güzel olmuş hocam, farklı şablon uygulaması hoşuma gitti, monotonluktan kurtarmış. Ben de bu tarzı deneyeceğim. Ellerinize sağlık, tebrikler... :alkis:

teşekkürler arkadaşlar en kısa zamanda psd leri paylaşacam ve de dualarınızı alacam inşallah :)

Burdaki bir matbaaya 500 adet 32 sayfalık dergiyi kapak 300 gr iç sayfalar 115 gr olmak üzere biz 1200 e bastırdık.

Hocam emeğine sağlık ama ben çok beğenmedim...Tasarımsal olarak cok iyi değil..Arka plan renkleri ve yazı font,renk ve punto olarak uyumlu değil...Bunlar benim fikrim...daha üzerinde cok calısılması lazım...

yusufaltunhan' Alıntı:
Hocam emeğine sağlık ama ben çok beğenmedim...Tasarımsal olarak cok iyi değil..Arka plan renkleri ve yazı font,renk ve punto olarak uyumlu değil...Bunlar benim fikrim...daha üzerinde cok calısılması lazım...

saygı duyarım hocam.
bu arada mail atan arkadaşlara da söyledim,dergi dosyaları eski okul bilgisayarında kaldı ,dosyaları alabilirsem ilk fırsatta linkleri yenileyecem.

sinerjique' Alıntı:
yusufaltunhan' Alıntı:

saygı duyarım hocam.
bu arada mail atan arkadaşlara da söyledim,dergi dosyaları eski okul bilgisayarında kaldı ,dosyaları alabilirsem ilk fırsatta linkleri yenileyecem.
takipteyiz hocam..

Geri