Okul da bazi sayfalara giremiyoruz?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaslar gmail, ilce mebin evrak sistemi gibi bazı sayfalara okuldaki hiçbir bilgisayar tarafından ulaşamıyoruz, sayfa göruntulenemiyor, zaman aşımına uğradı uyarısı veriyor, daha oncede basima geldi ogretmen bilgisayarının çerezlerini dns lerini temizleyine düzelmiş ti bu sefer düzelmedi

hocam 2 gündür beni de okuldan arıyorlar böyle bir hata alıyorlarmış okulda. bende tatildeyim memlekette yardımcı olamadım göremeden. yapan çözüm bulan varsa sevinirim arkadaşlar..

Bendede ayni durum hocam, ben tatile gitmedigim icin okula ugradim bugun olmadi modem degistirdim reset attim tik yok yarin tekrar ugrarim dedim onlarinda elikolu bagli suan

Bu kadar yerde sorun olduguna gore bizim okula has birsey degil ozaman,proxy hatasi veriyor chrome birde

2 gündür okullarda ve ilçe mem lerde internette sorun var dys e posta google gmail mebbis açılmıyor hata veriyor türkiye genelinde bu böyle

meb.gov.tr sitesinin ssl sertifikasını bilgisayarınızın "güvenilir kök sertifikalar" bölümüne ekleyin ya da meb hattını kullanmayın sorun çözülür.

kamilunal' Alıntı:
meb.gov.tr sitesinin ssl sertifikasını bilgisayarınızın "güvenilir kök sertifikalar" bölümüne ekleyin ya da meb hattını kullanmayın sorun çözülür.
Resim alabilirmiyiz ?

Tesekkurler arkadaslar bu kadar cok yerde sıkıntı varsa merkezden kaynaklaniyordur

chrome 'un easy proxy eklentisi ile giriş yapabildim arkadaşlar ama bu eklenti olmadan neden giriş yapmıyor anlamadım

Modemden değil Hocam.

Bu gün öğleden sonra Bakanlık düzeltti. Tüm İl/İlçe ve okuldaki sorunlar düzeltildi.

habibocak' Alıntı:
Modemden değil Hocam.

Bu gün öğleden sonra Bakanlık düzeltti. Tüm İl/İlçe ve okuldaki sorunlar düzeltildi.
Tesaduf denk geldi heralde habib hocam 12 bucukta sorun cozulmustu

Geri