Okul Bazında Tercih Robotu(Sonuçları Beklerken Zaman Geçer)

Kodla Büyü
sguner_23' Alıntı:
1-Anasayfada atama rehberine tıklayın(En üstte kırmızı yazılı)
2-Tercihleriniz için buraya tıklayınız! (Ortada mavi yazılı)
3-İl okul tercihi yap
4-Tercihleriniz için buraya tıklayınız! yazısına tekrar tıklayarak tercih listesindeki tercihlerinizden istediğiniz okul,ilçe,ile olan talebi görebirsiniz...

teşekkür ederim dostum

maltepe mutluhan herhalde en çok istenen okul.. süper bi yerde, 0 sıkıntı bi okul.. gidecek arkadaşa şimdiden hayırlı olsun..

promethus' Alıntı:
Tercih robotuna göre atanamıyorum. Umarım verilen bilgiler yanlıştır:) Zaten azıcık umudum vardı, o oda bitti.

kaç puanla nereleri istedin hocam? 290 kişinin olduğu robota göre tayin olamamak ilginç..

yav il dışı tercihlerinde 26 olarak sadece il seçmek gibi bir seçenek varmıydı arkadaşlar?
yani tercihlerime atanamazsam şu ilde herhangi bir eğitim kurumuna atanmak istiyorum diye. ama il belirterek..
??

ulan seçmedik ii mi.. inşallah tercihlerimden biri gelir de başımı taşlara vurmam.. istanbula gelmek için takla atıyodum resmen, şimdi de bu dikkatsizlik yüzünden gelemezsem fena olur..

evet hala 337 21 tercihten 20 sinde ilk sıradayım ::) 149 böte bursa mustafakemalpaşa yürü be koçum :)

bende buradaki tercihlere baktıkça tırsıorum tercıh ettıgım okulları 20 kışı yazmış tercıh sıraları farklı amenna bazı okullarım var kı onlarda ılk ucteyım ve bu benı ürkütüyor gelmez dedıgım yer gelır de ıstedıgım yer gelmezse baksen işe :shock: :shock:

YAA BEN GÖREMEDİM NERDEN BAKTINIZ

İl dışı yer değiştirme dönemi bittiği için yeni kayıtlar durdurulmuştur.
BU UYRAYIYI VERİYOR BANA

bt3468' Alıntı:
YAA BEN GÖREMEDİM NERDEN BAKTINIZ

İl dışı yer değiştirme dönemi bittiği için yeni kayıtlar durdurulmuştur.
BU UYRAYIYI VERİYOR BANA
aynen bende de aynı uyarıyı veriyor

Burdaki sisteme göre benim atanmam biraz zor. Bir okulda fazla talep yok onu da ben en sona yazmıştım. Bakalım hayırlısı.

ya arkadaşlar gerçekten nerden bakıyorsunuz ben niye göremiyorum :verymad:

Geri