Okul armasını kim sakladı?(access)

Kodla Büyü

abdllhvv

Üye
Çalışma kitabında yer alan veri tabanları.umarım işinize yarar... :)

Ekli dosyalar

• Yeni Klasör.rar
    16.1 KB · Görüntüleme: 2,847
süpersiniz teşekkürler bende şimdi kitabı açtımm nasıl yapılacak bu etkinlik diye kara kara düşünüyordum bu sene ilk defa 7. basamak etkinlikleri yapıyorum, uygulamadan önce biraz hazırlık gerektiriyor :oops: elinize sağlıkk:)

benim de öğrencierin de veritabanında en sevdiği bölüm gelişmiş filtreyi öğrendiklerinde 15 dakikada çözenler çıkıyor

ilk hafta bu tabloları kendileri oluşturdu. cdye atıp olmayan bilgisayarlara da ben yükledim. diğer hafta suçluyu beraber bulacağız falan diyince çoğunluk katıldı ve ben sırayla gösterdim ben gösterirken daha suçluları bulan oldu. bulunduğu yeri filitrelerken sorun çıkıyo. 4 adımdı galiba onu atlayıp ayırt edici özelliğine geçtim o şekilde bulunuyo.. kolay gelsin...

bulunduğu yer için ölçüt kısmına "veya" ve "or" komutlarını denedim birde ölçüte bilg lab alttaki veya kısmına kimya lab yazmayı denedim ama olmadı hiçbiri. hangi komutu kullanacağız arkadaşlar? bilen varsa söylerse sevinirim..

betty' Alıntı:
bulunduğu yer için ölçüt kısmına "veya" ve "or" komutlarını denedim birde ölçüte bilg lab alttaki veya kısmına kimya lab yazmayı denedim ama olmadı hiçbiri. hangi komutu kullanacağız arkadaşlar? bilen varsa söylerse sevinirim..
aynı hatayla bende karşılaştım. o yüzden bulunduğu yeri kısmını atlayıp devam etttim. ilgilenen sadece 6-7 öğrenci maalesef :(

arkadaşlar bende bütün bilg.lara office 2007 kurulu..
filtreleme olayı office 2007 de çok kolay..

lsurmeli' Alıntı:
betty' Alıntı:
aynı hatayla bende karşılaştım. o yüzden bulunduğu yeri kısmını atlayıp devam etttim. ilgilenen sadece 6-7 öğrenci maalesef :(
hocam "bilg lab" yazarken sonuna bazılarında "." koymuşsunuz bazılarında koymamışsınız ondan kaynaklanıyo olabilir.
ben 3.yıl işliyorum bu konuyu sorun yaşamıyorum

Şu şekilde yapınca sorun kalmıyor. Ayrıca mabacioglu hocamızın da dediği gibi tabloda bazı yerlerde nokta koyulmuş bazı yerlerde koyulmamış.

Alan: Bulunduğu Yer
Sırala:
Ölçüt:"Bilg. Lab."
veya:"Kimya Lab."

Geri