okul agindan bbnete giremiyorum.

Kodla Büyü

gülayhoca

Aktif Üye
Okul agi ile bbnete giris yapamiyorum. f5 yapip sayfayi yeniledigimde sayfa yukleniyo ama 1-2 saniye sonra yine kopuyo. Nedir sorun herkes girdigine gore siteyle ilgili bisorun degil. Ama okulda farkli bilgisayarlardan ve telefonlada denedim okul agindan hicbisekilde girilmiyo sorun neki. Diger adreslere giriste sorun yok.

Bu sorunu halletmeliyim arkadaslar okuldan bu siteye giremezsem ben biterim. Her basim sıkıstında buraya yaziyorum. Fikri olanlar yazsin lutfen.

Biara modemi resetledigimde sorun cozulmustu.
Sonra yine ayni sıkınti. bikac gune kadar pc ile giris yapmasa bile
Telefonla giriyodum.
Ama suan hicbisekilde bbnete giris yapilmiyo okul agindan.
Sanirim benzer problemle karsilasan yok.

Hocam sırf buna ozgumu bilmiyorum ama ziyaret ettigim siteler icerisinde
Bu siteyi ve frmtr.com sitesini farkettim daha vardir heralde ama neye gore acmiyo anlamadim
Heriki sitedede banner geliyo sonra biturlu gerisi yuklenemiyo bekliyo.

Hocam yaklaşık bir ay önce ben de yaşadım. öğrenci pc yi formatladıktan sonra oradan girmeye başladığını gördüm. Benimkine de chrome kaldırıp kurunca sorun kalmadı. Eklentilerinizle alakalı olabilir.

Hocam okuldaki hicbir pc ile giris yapilmiyo telefolada giremiyorum.
Modemden kaynaklandigini dusuniyorum ama cozumu bulamadim

Aynı sorun bende de var ve ben bu sorunu banner yüklendikten sonra chrome'da durdur diyerek yüklemeyi atlatarak çözüyorum. Site yüklenirken cse.google.com adresinden çağrılan bir script dosyasının yüklenmesi bekleniyor. Meb filtresiyle ilgili bir problem olabilir.

des61' Alıntı:
Aynı sorun bende de var ve ben bu sorunu banner yüklendikten sonra chrome'da durdur diyerek yüklemeyi atlatarak çözüyorum. Site yüklenirken cse.google.com adresinden çağrılan bir script dosyasının yüklenmesi bekleniyor. Meb filtresiyle ilgili bir problem olabilir.

hocam teşekkürler. asıl sorunu çözememişte olsam sizin yöntemizle siteyi ziyaret ederim artık.

Geri