Okul İnternet Hızını Nasıl Yükseltebiliriz??

Kodla Büyü

mstfckr

Üye
Okulumuzda 8mbit internetimiz var türktelekomla görüştüm alt yapının 16 mbit e kadar desteklediğini söylediler. Bununla ilgili hangi adımları takip ederek okul internet hızımızı 16 mbite yükseltebiliriz. Milli eğitime yazı mı yazmamız gerekiryor?? neler yapmamız lazım etraflıca yazarsanız sevinirim.

Sayın hocam aynen il/ilçe milli eğitime türk telekom ile görüştüğünüzü mevcut hızın yükseltilebileceğini şuanki hızın yetersiz geldiğini anlatan bir yazı yazın. yazının içinde kurum kodu,vergi numarası ve internetin bağlı olduğu telefon bilgisi gerekli durumlarda iletişime geçilebilecek bir kişi ve iletişim bilgiside eklerseniz tadından yenmez.

Okulumuzda 8mbit internetimiz var türktelekomla görüştüm alt yapının 16 mbit e kadar desteklediğini söylediler. Bununla ilgili hangi adımları takip ederek okul internet hızımızı 16 mbite yükseltebiliriz. Milli eğitime yazı mı yazmamız gerekiryor?? neler yapmamız lazım etraflıca yazarsanız sevinirim.

Eğer ilinizde veya ilçenizde yetkilendirilmiş biri varsa o yapar hocam (genelde olmaz). Diğer türlü okul idaresi adına müdür yada müdürün yetkilendirdiği kişi başvuru yapar. Yazıyı ve eklerini bırakıyorum. Bi inceleyin isterseniz.

Ekli dosyalar

• ADSL_Yazı.zip
    321.1 KB · Görüntüleme: 34
Geri