Okul İçin renkli yazıcı tavsiyesi

Kodla Büyü

gokozturk

Site Gezgini
Okulumuza lazer renkli yazıcı almayı düşünüyoruz. Fiyat aralığı 2500-3000. Dolumda sorun çıkarmayan çip derdi olmayan, Uzun ömürlü bir yazıcıya ihtiyacımız var tavsiyede buluna bilir misiniz.

Oki C332Dn renkli tozlu yazıcı... Kullanımı çok rahat kartuş bitti derdi yok doldurabilir kartuş alındığı zaman bittikçe kendiniz çok rahat doldurur kullanıma devam edebilirsiniz.

Epson L565 tanklı mürekkep püskürtmeli yazıcı yine kullanım kolaylığı çok rahat olan bir yazıcı toner derdi yok hemen yanında bulunan tanklara mürekkep doldurularak kullanılanabilen bir yazıcı.

İkisi de işinizi çok rahat görür elinizdeki para ile ikisini bile alabilirsiniz :D

Epson L1300 (a3)
Alırken sarf malzemesi masraflarını, dolum şekillerini karşılaştırın. Beklentileriniz ne?
Teknik özellikler? Mesela çok baskı alacaksanız hız önemli ama günde 10-20 sayfa alacaksanız pek de önemi olmaz.

Bende epson l382 (a4) var. Benim icin maliyet ve dolum kolaylığı onemli. Muadil murekkeple 20000 sayfayı geçtim. Kullandigim malzeme 139 tl.. 2000 sayfa alacak kadar da mürekkep kaldı.

tanklı epson l382 öneriyorum. laser tonerleri çok maliyetli ve dolum beklenen performansı vermiyor.

Geri