Ofis ve Windows Kalıcı Aktivatör

Kodla Büyü
Screenshot_2024-04-02-09-52-28-602_com.android.chrome-edit.jpg

Merhabalar. Gönderilerde beğen yada takip et butonları mevcut, görselde de işaretledim. Buraları kullanmakta ayrı keyifli :)
Herkese hayırlı günler.

Resime iyi bakarsan ohook yöntemi kalıcı. Çünkü volume aktivasyon yapıyor. Kms sadece 180 günlük. Ama yine dikkat edersen her 180 günde otomatik yenilediğini yazıyor
Kendin menüden ekliyorsun otomatik yenilemeyi. Bu diğer KMS araçlarında da var zaten.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Başlıkta da belirttiğim gibi Ofis ve Windowsu kalıcı olarak aktive eden bir script. Her bilişimcinin flash belleğinde bulunması gereken bir script.

Çalıştırınca 1'e basınca Windows, 2'ye basınca Ofis'i kalıcı olarak etkinleştiriyor.

Download (RAR Şifresi: bbnet)

Ekli dosyayı görüntüle 75872

geçen windows 7de denedim çalışmadı (windows 10da sorun yok) office 2010u da aktifleştirmiyor. Windows 7 ve office 2010 için önerisi olan var mı?

geçen windows 7de denedim çalışmadı (windows 10da sorun yok) office 2010u da aktifleştirmiyor. Windows 7 ve office 2010 için önerisi olan var mı?
Şu işinizi görecektir hocam. Bu da Çalışmazsa Windows 7 Loader var onu deneyin. Ofis 2010 için elimde bir aktivasyon programı var ama Antivürüsler uyarı veriyor, paylaşmak istemedim.

KMS Suite 9.8 (TNCTR) Şifre: bbnet

Ekran Alıntısı.PNG

kaynak: tnctr.com

Son düzenleme:
Buyrun hocam içinde win 7 ve win 10 office 10 etkinleştirmeleri var bir deneyin iş görür inşallah

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    10.1 MB · Görüntüleme: 166
Teşekkür ederim hocam. Bende Office 2010 var. 2. seçenekle olmadı. 4. seçenek ile yaptım 180 günlük aktive gerçekleşti.

Office 2021 kurup etkinleştirebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam Office 365 de etkinleştiriliyor. Microsoft hesabınızı girip kullanabiliyorsunuz.

Office 2021 sürümünü seçip, ProPlus Offline olanı indirip kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Office dosyaları doğrudan Microsoft sunucularından çekilir.

Virüstür bunlar
ispatı mumkun mu

Bu betiklerin ne yaptıkları açıkça ortada. Eğer Batch dilinden anlıyorsanız oturup inceleyebilirsiniz veya anlayan birine inceletebilirsiniz. Proje herkese açık olduğundan, bir sıkıntı çıkacak olsaydı bu durum hemen tespit edilirdi.

Burada dokümantasyon şeklinde açıklamışlar.

Geri