Office 2010 Kurulumunda Hata

Kodla Büyü

xapex

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar daha önce defalarca kez kurduğum Windows 7 DVD'sinden sistemi kurdum ve üzerine de yine daha önce sorunsuz kurabildiğim Office 2010 DVD'sinden office kurmaya çalışıyorum ama ekteki hatayı alıyorum.
harici diskimden, flash belleğimden, dvd den hepsinden denedim ama yine de olmadı.
Klasörü seçiyorum, yolu kopyalıyorum yine olmuyor
.Net Frameworks, C++, Java ne varsa kurdum ama nafile.
daha önce karşılaştınız mı yada ne önerirsiniz???

acaba sürüm farkı olabilir mi 64 ve 32 olayı ....işletim sisteminiz hangisi

karinca_52' Alıntı:
acaba sürüm farkı olabilir mi 64 ve 32 olayı ....işletim sisteminiz hangisi

Sistemim 32 bit. Office Sürümüde aynı 32 bit.

adiyif' Alıntı:
dvd arızalı sayın arkadsım temız bır dvd bul

Bu kadar tesadüf olamaz herhalde.
İlk elime geçtiğinde DVD'ye çekmiştim. Sapasağlam duruyordu.
hadi o bozuldu, Flash diskim ve Harici harddisk'teki onlardamı bozuk. anlamadım gitti.

Şimdi services Pack'leri yükleyip deneyeceğim bakalım?

demidembo' Alıntı:
Evet Aynı sorun bendede olmuştu. Çözüm bulamamıştım

nasıl yani o gün bugündür office kullanmıyormusun.

bende sorun hdd ile alakalı sandım, scandisk ve bilimum programlarla baktım bi sıkıntı yok. ayrıca 20 - 30 tane program kurmuşumdur (PS, dreamweaver vs) bi bunda hata veriyor ve hep aynı hatayı veriyor.
anlamadım gitti.

ne yazıkki güncelleştirmeleride yaptım olmadı.
başka fikriniz varmı?

Hocam office dvdsinde PowerPoint.tr-tr klasöründe "PptLR.cab" dosyası var mı baktınız mı? varsa bile açılıyor mu? Elinde office 2010 dvd kopyası olan bi mübarek atsın size dosyayı pcye kopyalayın dvddekileri ve indirdiğiniz "PptLR.cab" dosyasını değiştirip kurulum işlemini tekrar deneyin

sonunda buldum, boyutlar aynı olmasına rağmen cab dosyası bozulmuş (ne hikmetse hepsi birden bozulmuş) internetten indirip üstüne kopyaladım oldu :wink:

Geri