Office 2007 -Office 2003 convert'i

Kodla Büyü

AngeL_

Aktif Üye
Office 2007 de hazırlanan Yıllık planlar

Office 2007 kurulu olmadığı için açamıyorum malesef...office 2003 kullanıyorum..microsoftun office 2007 uyum paketini indirdim bi nevi convert ama işe yaramadı..yazılar üst üste biniyor...Sanırım office 2007 (.docx uzantısı) office 2003 uzantısı (.doc) ile kaydetmeye izin veriyormuş.. Office 2007 kullanan birileri 2003 formatında bu dosyayı buraya ekleyebilirmi? en fazla bi kaç saniyeninizi alır sanırım çevirmek:) Kimde kurulu kimde değil bilmediğim için genele yazayım dedim...
acil lazım...

Demek istediğim mesele resimdeki gibi..
1.Jpg

office 2007 de belgeleri açabilenlerdemi bunları böyle görüyor? yoksa çevrilincemi böyle oluyor? plsss çok acil:)

hocası ben meramımı anlatamadım sanırsam :) zaten böyle bi convert programı kullandığımdan bahsettim...ama verimli sonuç alamadım ..office 2007 kullanan birileri varsa office 2003 formatına çevirip buraya tekrar koyabilirmi die ricada bulunmuştum...yoksa bende çevirici program kullanıp açmayı başardım zaten ama 1.jpg resminde görüldüğü şekilde açılıyor yani yazılar üst üste gelmiş...
office 2007 nin orjinalindede mi böyle gösteriyor ondanmı acaba die kesin bi cevap arıyorum ben...
anlatabildimmi acep? :mrgreen:

office 2007 kullanan yokmuuuuuu :? acillll :cry:

resap' Alıntı:
buraya nasıl ekleyeceğimi anlatırsan ben yaparım.

hocam rapide eklemesini biliomusun? onuda bilmiosan sen yap belgeyi ben gerekirse ayaana kadar gelir alırım :mrgreen: yeterki yap...msn ne güne duruo hocam yaa ...özeline adresimi yolladım ordan ulaştırabilirsin bana..sonra ben buraya eklerim icabında arkadaşlarda faydalansın...

resap' Alıntı:
BU NE YA İNDİRDİM HİÇ BİR ŞEY AÇILMIYO EROR VERİYO.

bu arada neyi neden indiremediniz hala anlamış deilim...yıllık planlar yazan yerin üstüne tıklıosunuz ordan indiriosunuz planları...docx uzantılı dosya içindeki belgeler...yani office 2007 olanlar açabilir sadece... hocam sen office 2007 kullanmıosan zati nası 2003 e dönüştürücen yaaww...benim türkçemi kıt yoksa siz anlamamazlığıma vuruosun dalgamı geçionuz analmadım ben üzmeyin beni yaa :?

office 2007 kullanan yokmu halaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek: :cry:

An error has occured:

This file has been deleted.

Dosya silinmiş, yardım etmek isterdim.

Zaten konu ekimde açılmış şimdi farkettim.

Geri