Office 2007 kurulum hatası

Kodla Büyü

m.kor

Üye
Arkadaşlar Office 2007 yüklerken bu hatayı alıyorum sebebi nedir?

Ekli dosyalar

• IMG_20210929_132226.jpg
    IMG_20210929_132226.jpg
    185.8 KB · Görüntüleme: 133
Standart eksik dosya gibi görünüyor. Başka bir kurulum dosyası deneyin..

İki ayrı dosya denedim hocam ikisinde de aynı hata olunca acaba farklı bir durum mu diye düşündüm.

Biraz araştırdım eksik dosya hatası değil gibi görünüyor. Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir Paketini yeniden yüklemeyi deneyin bakalım...

Bİr sürü eklenti geldi yeni özellikler geldi diğer sürümlere şuan 2021 veriyonu bulunuyor. Günceli takip edebilmek önemli. Yok ben takip etmiyorum diyorsan senin bileceğin iş tabiki.
demek ki o yeni eklentilere ihtiyacım olmamış ya da başka bir türle halletmişim o eklentilerin yaptığını. her günceli takip edeceğiz diye 2 yılda bir ofis güncelleyemem. evdeki masaüstü bilgisayarıma bile 10 sene olmuştur alalı, bir kere format attım, onun dışında ihtiyacım olmadı. ihtiyacıma göre programı güncellerim ya da başka programa geçerim. yeni programlara ram dayanmıyor sonra.

10 yıllık bilgisayarlara office 2021 mi kuralım, kur 2007 yi geç, lisans sorunu çıkarmaz, tertemiz çalışır, iş görüyor mu görüyor, sistemin yükünü artırmak gereksiz, office 2007 candır

Son düzenleme:
Tamam siz kullanın, biz 2007 ile devam ediyoruz. Hastasıyız 2007'nin, komisyon alıyoruz kullandıkça...
Hatta Bill Gates tebrik sertifikası gönderecekmişti bana ama aşı olmadığımı öğrenince sertifikayı yolda cia ajanlarına "purtiçi" kargodan çaldırtmış, kaynımın görümcesinin eltisinin dedesinin bebesi söyledi bana bunu. :eek::cool::D

offfice 2007 mi kaldı hocam
hocam şuanda serial ile kullanılabilen tek office hatta tek program maalesef office 2007 malum diğerlerinin orijinaline okullar para vermiyor bir süre sonra ya kaçağa düşüyor ya da hata veriyor o yüzden 2007 kullanıyoruz mevzu tamamen duygusal ;)

Hocam kendisi 2007 yedi kullanıyor ise bu kendi tercihidir.
Ama btr tarzı bir görevde güncel versiyonları öğrenci , öğretmen ve idarecilere kullandırmıyor ise bu vebal olabilir.
Bende her zaman güncel versiyonları hemen takip etmem. Çünkü programın oturması zaman alabilir. Şuan bana 2007 kulan desen kullanırım. Ama gönül yine de 2016-2019 ister.

Arkadaşlar Office 2007 yüklerken bu hatayı alıyorum sebebi nedir?
rarlı dosya içinden mi kuruyorsunuz acaba? öyle ise bazı dosyaları ayıklamadığı için veriyor olabilir hatayı. Yok normal kurulum ise netframework, c++ dağıtım paketlerini bi' kontrol edin.

Office 2010 yada 2013 kurarım en fazla sürüm olarak genellikle. office 365, office 2021 vb güncel programların ne nazını çekeceğim. :) ha elimde 2007 yok olsa lablara onun bile kurabilirim makineler kasmasın diye. Kendi bilgisayarımda office 2013 var sistem fena olmamasına rağmen.

Bİr sürü eklenti geldi yeni özellikler geldi diğer sürümlere şuan 2021 veriyonu bulunuyor. Günceli takip edebilmek önemli. Yok ben takip etmiyorum diyorsan senin bileceğin iş tabiki.
sınıfımda 1 gb ram li bilgisayarlar var.bazı arkadaşlarımın eski bilgisayarları var wordle excelle fazla işi olmayan kişiler.bu durumlarda 2021 i tavsiye eder misin?

Okuldaki imajın içinde gelen ofisler belli süre sonra işlem yaptırmıyor, sadece belgeyi açabiliyorsunuz, tek harf bile yazdırmıyor, açıkçası kırmakta işime gelmiyor, herkes belgesini açsın kâfi. 2007 candır.

kendi kullandığım makine hariç her yere 2007 kurarım,
sorun yok, kimsenin office programından bir beklentisi yok, dosyaları açsın yeter, ufak tefek değişiklik yapsın yeter, ve doğal olarak inanılmaz hızlı açılıyor ve işlem yapıyor,
microsoft yakalamıyor, bişey olmuyor,
docx. pptx. .xlsx dosyalarını açana kadar devam hocam.

Ofise 2010 kullanın hocam tavsiye ederim. Özellik olarak fazla 2007den görsel Windows10 için güzel

Ofise 2010 kullanın hocam tavsiye ederim. Özellik olarak fazla 2007den görsel Windows10 için güzel
kesinlikle haklısın hocam elimde var lakin 2010 u active ettikten sonra dönem dönem yine sorun veriyor, ara sıra active etmek gerekiyor,
uğraşmamak için 2007 kuruyorum,
kendi bilgisayarım hariç her yere.

Geri