offıce

Kodla Büyü

blacksea

Üye
arkadaslar offıce 2007 de yapılan bır belgeyı 2003 te acmak ıcın kullanılan programın adı fıle format convert ?mıydı :(

Microsoft Office Compatibility Pack for Word, Excel, and PowerPoint 2007 File Formats arkadaşlar bu paket ile office2007 ile hazırladığınız dosyaları office2003 ile açabilirsiniz...

emily_deu' Alıntı:
Microsoft Office Compatibility Pack for Word, Excel, and PowerPoint 2007 File Formats arkadaşlar bu paket ile office2007 ile hazırladığınız dosyaları office2003 ile açabilirsiniz...

Bu paketi kurduğunuzda office 2007 öncesi belgelerinizide office 2007 olarak kayıt edebilirsiniz diye ekleyelim tam olsun ;)

bim' Alıntı:
emily_deu' Alıntı:

Bu paketi kurduğunuzda office 2007 öncesi belgelerinizide office 2007 olarak kayıt edebilirsiniz diye ekleyelim tam olsun ;)
ne demek bu???

emily_deu' Alıntı:
bim' Alıntı:
emily_deu' Alıntı:

ne demek bu???

Nasıl ne demek?

sözünü ettiğiniz uyumluluk paketi yüklendiğinde nasıl ki 2007 dosyalarını eski sürümlerde açabiliyorsunuz. Aynı mantıkta eski sürümlerdeki dökümanlarıda 2007 olarak kayıt edebilirsiniz demek bilgi için ekleme yaptım ne kötülük var ki?

kötülük olmamalı elbette, dalga geçiliyorum gibi hissettim ama sanırım yanlış algıladım... :?

kayıt ederken word 98 200 olarak kaydedersen böyle bir program kullanma problemin de olmaz

evet kaydederken microsoft office 98-2003 özelliklerini koru diye bi seçenek vardı, ordan değil mi hocam?

kaydederken dosya adı ve kayıt türü sorulduğunda kayıt türüne 97-2003 office belgesi denirse sorun kalmıyor...

Geri