Oğluma 2. isim arıyorum. ... MAHİR ...

Kodla Büyü

seferzafer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili BBNET ailesi. Geçen hafta oğlum oldu ve bir hafta rahatsızlığından dolayı hastanede yattı. Çok şükür iyileşti. Bu süreçte isim konusunda eşimle düşünme fırsatımız olmadı. Şimdi ilk veya ikinci isim olarak MAHİR ismini düşünüyoruz. Başına veya sonuna hangi isim uygun olur sizce?

Darısı tüm bekarlara...

şimdi mahir çayan diyeceğim ama çok uç olacak. hocam soyadınızı da yazarsanız belki daha çok seçenek çıkar :) bu arada Allah analı babalı büyütsün minik meleği...

soyisim YILMAZ. çok kullnaılan bir soyisim olduğundan 2. isim araıyorum aslında.

Ali Mahir Yılmaz
Mahir Can Yılmaz
Tahir Mahir Yılmaz (Bununla dalga geçerler, olmaz) :)

Enes Mahir Yılmaz

Lisedeyken Önder Mahir isimli arkadaşım vardı - o da uygun

Ali Mahir Yılmaz (favorim)
Mahir Tuna Yılmaz
Mahir Deniz Yılmaz
Mahir Erdem Yılmaz

Bunlar aklıma gelenler. Allah analı babalı büyütsün.
Son olarak hangi isimi tercih ettiğinizide belirtin...

mahir tayyip
mahir abdullah
mahir fethullah desem olurmu acaba :)
saka bir yana Allah anali babali büyütsün
aklimdan gecenler

mahir yiğit
mahir soner

alideniz2000' Alıntı:
bence ikinci isim olmasın.
mahir çok güzel bir isim.
2 isimli çocuklar çift kişilikli olmaya yatkındır.
neden?
anne taraf bir ismi seçer ve kullanır.
baba taraf bir ismi seçer ve kullanır.
çocuk arada kalır.
yapmayın.
çift isimli olamak daha faydalı olabilir. örnek çok ama, şimdilik aklıma gelenler
Mustafa kemal ATATÜRK
Mustafa İsmet İNÖNÜ
Faruk Nafiz ÇAMLIBEL
Recep Tayyip ERDOĞAN
Ayşe Ajda Pekkan, Fatma Sezen Aksu, Niyazi Emre Altuğ, Cihan Kenan Doğulu, Sadettin Sinan Çetin, Yusuf Kenan Işık, Makbule Hande Özyener, Kaan Okan Bayülgen, Şükrü Ahmet Özhan, Ahmet Emre Ergani, Ahmet Alpay Nazikoğlu (Alpay), Ahmet Kutsi Karadoğan (Kutsi), Ali Ata Demirer, Ayşe Sibel Tüzün , Ayşe Tuğba Özerk, Celalettin Metin Özülkü, Derya Ege Çubukçu, Fatma Pınar Tokatlıoğlu (Pınar Aylin ), Fatma Yonca Evcimik, Fazlı Teoman Yakupoğlu, Hakan Recep Altun, Halil Mete Özgencil, Mehmet Yaşar Günaçgün (Yaşar), Mustafa Fahir Atakoğlu, Aslı Pamela Spence, Rabia Demet Sağıroğlu, Jennifer Simone Macide Şebnem Schaefer.

Mahir Anıl Erdemir
Anıl Mahir Erdemir

hangisini tercih edersen
Not : Bu tür isim uyumunda sonraki soyadı ben uydurdum.

Geri