Oğluma İsim Arıyorum. Lütfen Görüşlerinizi Esirgemeyin...:)

Kodla Büyü

hamofte

Site Gezgini
İnşallah yakında bir oğlumuz olacak. Fakat biz kaç aydır, arıyoruz bir türlü karar veremedik isminin ne olacağına. Sizden isim önerileri alabilirmiyim. Şimdiden teşekkür ederim.

çocuğuna isim bulamamak heyecandan mı yoksa bu konuda bile kararsız olmak insanın doğasında mıdır? Ben hiç anlamamışımdır çocuğuna isim koyamayan anne babaları. Yani kusura bakmayın genel konuştum. Çok başlık açılıyor bu forumda böyle.

aydansiii' Alıntı:
azizerkut' Alıntı:
Dede Korkut'tan Bamsı Beyrek
senin olursa sen koy bence hocam bu ismi,kusura bakmada
ben koyacaktım ama izin vermediler, ama ben hala oğluma arada sırada Bamsı diye hitap ederim ve ben sevdiğim için önerdim dalga geçme gibi bir niyetim yok ayrıca bu bir Türk ismidir.

:D tabi mfk hcam bekarsın anlamıyorsun :) zor deil ya forumda çocuguma isim arıyorum diye bölüm açılsın.. hem bu konuda yardım isteyen önce eski konularada bakar :))
herşeyden önce inşallah saağlıklı olur.. Allah analı babalı büyütsün hocam.. bence çift isim verin daha ii..dedelerinin isimleri flnda olur..

azizerkut' Alıntı:
aydansiii' Alıntı:
azizerkut' Alıntı:
Dede Korkut'tan Bamsı Beyrek
senin olursa sen koy bence hocam bu ismi,kusura bakmada
ben koyacaktım ama izin vermediler, ama ben hala oğluma arada sırada Bamsı diye hitap ederim ve ben sevdiğim için önerdim dalga geçme gibi bir niyetim yok ayrıca bu bir Türk ismidir.
dede korkut yazısını görmeden biraz dikkatsiz bakmışım isme hocam kusura bakmayın,bir yanlış anlama oldu

peygamber efendimizin isimlerinden birini seçebilirsiniz bence, Mustafa ismini çok severim

"ömer", "hamza" benim oğlum olsa bunları düşünüyordum bir de "safa" ama kzıım oldu "elif" oldu:)

Şamil Han koyabilirsiniz hocam biz kardeşime koyduk çok memnunuz koymadan önce biraz tereddüt etmiştik ama çok hoş geliyor bana belki de kardeşimin sevgisindendir bilemem ama her ne isim olursa olsun çocuk sevgisi size o ismi sevimli kılar karar sizin saygılar

Başlığı 'oğluma iş arıyorum' diye okuyunca sabah sabah, acaba bakanımızın 'artık çocuklar bilgisayarı biliyorlar ders almalarına gerek yok' lafına bir gönderme mi var dedim. Madem biliyorlar onlara bu alanda bir iş edindirelim hemen der gibi:). Aslında olabilirde. Neyse konunun özüne dönelim. Ben oglum olursa ismine yakup kağan koymayı düsünüyorum. Allah hayırlısını verir insallah.

akzabat' Alıntı:
Başlığı 'oğluma iş arıyorum' diye okuyunca sabah sabah, acaba bakanımızın 'artık çocuklar bilgisayarı biliyorlar ders almalarına gerek yok' lafına bir gönderme mi var dedim. Madem biliyorlar onlara bu alanda bir iş edindirelim hemen der gibi:). Aslında olabilirde. Neyse konunun özüne dönelim. Ben oglum olursa ismine yakup kağan koymayı düsünüyorum. Allah hayırlısını verir insallah.
:puhaha:
son zamanların en popüler erkek ismi Kayra..hoşta bi isim aslında ama ben Ömer , Eymen isimlerinide çok severim :roll:

Geri