"Oğlum bak git"...

Kodla Büyü

sefeze

Site Gezgini
Oğlum 2008 nisan doğumlu.Normal şartlarda anasınıfına göndermicektim.Seneye anasınıfı sonrada ilkokula göndercektim.Eylül başı itibarı ile 65 aylık oluyor yani tercih veliye kaldı.Müfredat gerçekten dedikleri gibi hafifletilmiş olcak mı acaba.Eylüle kalmış 3 ay hadi müfredat değişti diyelim öğretmenlir yeni sisteme bi kaç ayda uyum sağlıcak mı?Off of bilgisayar derslerinin akibeti belli değilken bi de çocuklarımın akibeti de karmaşık..Ne diyim valla "oğlum bak git"...

sefeze' Alıntı:
Oğlum 2008 nisan doğumlu.Normal şartlarda anasınıfına göndermicektim.Seneye anasınıfı sonrada ilkokula göndercektim.Eylül başı itibarı ile 65 aylık oluyor yani tercih veliye kaldı.Müfredat gerçekten dedikleri gibi hafifletilmiş olcak mı acaba.Eylüle kalmış 3 ay hadi müfredat değişti diyelim öğretmenlir yeni sisteme bi kaç ayda uyum sağlıcak mı?Off of bilgisayar derslerinin akibeti belli değilken bi de çocuklarımın akibeti de karmaşık..Ne diyim valla "oğlum bak git"...

Eh müfredatı hafifletmezlerse bu çocuklar ne olacak?

Müfredatı hafifletirlerse benim çocuğum ne olacak? Geçen sene bu 4+4+4 yokken okula gitmedi, 76 aylıkken okula gidecek, 66 aylık çocuklarla.

E, benim çocuğumun suçu ne? Benim çocuğum mevcut müfredatı yapabilirdi. HAFİFLETİLİRSE, benim çocuğuma yazık olmayacak mı?

Hafifletilmezse sizin çocuğunuza yazık olmayacak mı?

İmam Hatiplere ve meslek liselerine yapılan haksızlığı gidermenin yolu bu DEĞİLDİ. Hem de hiç değildi. Zrounlu 12 yıl ise başlı başına saçma.

Geri