NSS Ekran kararma sorunu

Kodla Büyü
bende yeni gelen win11 makinalarda aynı sorunu yaşıyorum. ilk açılışta kendi ekranımı paylaşana kadar sıkıntı yok. ekran paylaşımı dönüşünde öğrenci ekranları kararıyor. öğrenci pcleri yeniden başlatılana kadar tekrar geri gelmiyor.
Kesinlikle aynı sorun hocam, aynısını yaşıyorum, win11 makinalarda ilk açılışta sıkıntı yok, ekran paylaşımı yapınca kararıyor, yeniden başlatınca düzeliyor sonra yine kararıyor. Bu sorunu çözebilen veya çözümünü bilen varsa büyük sevaba girer.

v15 indirdim. mevcut nsm.lic ile öğrenci olarak kuruldu.
ekran kararmadı; simdilik ;)
Hocam windows 11 de ekran kararmadı mı? Eğer doğruysa valla o kadar sevindim ki, yarın hemen bende deneyeceğim.
@ggelmas hocamın dediği gibi mi yaptınız hocam?
Windows 11 de yüklüydü dimi nss, siz yüklü olanı kaldırıp ggelmas hocamın gönderdiği öğrenciyi yüklediniz, sonra da kendi bilgisayarınıza da v15 mi yüklediniz?

Hocam "https://nsproducts.azureedge.net/nss-14/tr/Setup.exe" bunu yani v14i öğrenci bilgisayarına mı kuracağım?
"https://nsproducts.azureedge.net/nss-15/tr/Setup.exe" bunu da yani v15i öğretmen bilgisayarına mı kuracağım?

ayrıca öğretmen bilgisayarına kuracağım v15 sürümü türkçe mi hocam?
Çok teşekkür ederim hocam, sağolun.

v15 indirdim. mevcut nsm.lic ile öğrenci olarak kuruldu.
ekran kararmadı; simdilik ;)
Elinizdeki nsm.lic dosyasını paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
Sadece öğrenci kuracaksanız lisanslamanıza gerek kalmıyor
v14.5 değil hocam, v15'i öğretmen bilgisayarına yüklemek gerekmiyor mu?
v14.5'i yüklediğimde ekran kararması olmuştu, o yüzden v15'i yüklemiştim, v15 yükleyince deneme sürümü oluyor.
Yanlış bişi mi yapıyorum hocam? Kusura bakmayın uğraştırdım sizi de, teşekkür ederim.

v14.5 değil hocam, v15'i öğretmen bilgisayarına yüklemek gerekmiyor mu?
v14.5'i yüklediğimde ekran kararması olmuştu, o yüzden v15'i yüklemiştim, v15 yükleyince deneme sürümü oluyor.
Yanlış bişi mi yapıyorum hocam? Kusura bakmayın uğraştırdım sizi de, teşekkür ederim.
Hocam önce kararan bir bilgisayara ve 15 öğrenci sürümünü kur, ana bilgisayar 14.5 kalsın sorun büyük ihtimalle gidecektir.

Hocam önce kararan bir bilgisayara ve 15 öğrenci sürümünü kur, ana bilgisayar 14.5 kalsın sorun büyük ihtimalle gidecektir.
Allah razı olsun hocam, ben yanlış anladım, öğretmen bilgisayarına 15 kurdum ama deneme sürümü yüklemiştim. 15'in full sürümü yok galiba.

Geri