NSS 9.02 Kurulumu Resimli Anlatım!!!...

Kodla Büyü
Değerli arkadaşlar, lütfen aktivasyon dosyasını gönderin. Okulda mebin internetini kullanıyorum. Birçok yeri yasaklıyor. Bulamıyorum başka yerde, hazıra konuyor dye düşünmeyin! Yardımlarınızı bekliyorum.

hocam ben matematik öğrt. okulumda bilgisayar derslerine giriyorum.bu programı tüm bilgisayarlara mı kurmam gerek? bide benim mail adresine gerekli dosyaları gönderirseniz sevinirim

abc44' Alıntı:
hocam ben matematik öğrt. okulumda bilgisayar derslerine giriyorum.bu programı tüm bilgisayarlara mı kurmam gerek? bide benim mail adresine gerekli dosyaları gönderirseniz sevinirim

Hocam tüm bilgisayarlara kurmanız gerekiyor..Yalnız kurarken;
1- Ana bilgisayar tain ettiğiniz pc ye kurulum esnasında tutor seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
2- Diğer yani öğrenci bilgisayarlarına kurarken student seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

Benim merak ettiğim bu sürüm vista uyumlu mu?

arkadaşlar 9 versiyonunda virüs var 10 da activasyon dosyası yok bana activasyon dosyasını gönderebilir misiniz

benim win 7öğrenci bilgisayarlarına kurdum, öğretmen pc sine de tutor u kurdum ama çalışmıyor aktive et diyor aktif edeceğim ekran gelmiyor çıkıyor.bilgisi olan var mı?
10.0 versiyonun kullanıyorm

arkadaşlar bişi soracaktım. bu programın çalışması için ağı kurmamız gerekiyormu? Yoksa kendisi hallediyormu o işi?

şimdiden teşekkürler.

o zaman şöyle bir soru sorayım?
bu programı kurmak için bilgisayarlara önceden herhangi bir ayar yapmak gerekiyormu?

arkadaşlar verdiğiniz linklerde sürekli hata veriyor 4share dısında link verebilirmisiniz?

değerli arkadaşlar ***** ve şifre gönderebileceklerin yardımcı olmasını rica ediyorum , şifre veya ***** , activasyon dısyası full kullanmak için gerekli ne varsa ? dosyasını yollayabilirseniz sevinirim saygılarımla ...

Arkadaşlar benim okulumda kablosuz ağ var acaba bu programı kullanabilirmiyim? acil bir durumdayım bilgisi olan cevap verirse sevinirim...

öğretmen bilgisayarını sildim yeniden yükledim. nss 9.02 var şifresi var ama bi dosya kopyalayıp yapıştırıyoduk ***** için. o dosyanın adını hatırlayan varmı öğrenci bilgisayarından alıp öğretmeninkine yapıştırıcam

Geri