NSS 9.02 Kurulumu Resimli Anlatım!!!...

Kodla Büyü
Ya arkadaşlar ben bulamadım banan da bir zahmet yollasanız proğramı veya linkini sevinirim . By kamikazedediye bir yerden indirdim. aama onda da cliend yoktu olanı varsa veya ben bir yerde yanlış yapıyorsam düzeltirseniz sevinirim

:idea:

Çok güzel bir paylaşım hocam teşekkürler. Lakin bana bu programın kurulum d osyası s erial ve c rack ı lazım. PM den link yollayabilir misiniz :?:

arkadaşlar ben öğretmen bilgisayarına kurduktan sonra öğrenci bil. teker teker kurdum fakat görmüyor. nortonun ağ tariğini bloke ettiğini düşündüm ama nortonda öyle bir ayar yok...ipleri elle atadım ağımda düzgün çalışıyor.nedense öğrenci bilgisayarlarını görmüyor.

sorun şu ki anamakinadann kurduğumda ağ yolu bulunamaadı uyarısı veriyor. sizce sorun ne ilem ilgili

ccaaggllaarr' Alıntı:
vistada problem çıkariyor mu acaba benim ***** sorun var galiba:S
kabul etmiyor ne yapmalıyım
hocam tekrar Generate yaparak yeni S.Number ve A.Code alıp deneyin
kabul etmesi lazım...

hocam tamm da generate die bişi çıkmıyor ki:S
kurabilmeniz için key.gen dosyasında S. number ve A. code almanız gerekiyor
bunun içinde key.gen dosyasında Generate tıklamanız gerekiyor..

sizde nasıl çıkmadı anlamadım :shock:

tamm hocam yaptım onları kurulmda problem yok
sorun kurulumdan sonraki active programi c.racklme işlemini yapamıyor sanirsam... birşey soyleyemicem ama bakalm.. sizden rica etsem o dll dosyasini atarmisiniz oyle deneyeyim:S

keygn dosyasını program kurulumunda kullanıyosunuz patch programınıda program kurulduktan sonra kurduğunuz dizine atın ve orada bir kereliğine çalıştırın sonra CRAK butonuna basın sizden PCICTL.DLL dosyasını isticek dosyayı gösterin ve AÇ ı tıklayın File Succesfuly patched yazacak. Tamam ı tıklayın ve patci kapatın.
hocam eğer programın kurulumunda bir problem yoksa PCICTL.DLL dosyasını NetSupport klasörüne atar ordan alabilirsiniz.
şuan pc de netsupport kurulu olmadığı için dosyayı gönderemiycem

uzun araştırmalar sonra dll dosyasini netten buldum ve kurulum klasorüne yapıştırdım. ve sonuç harika çalışıyor. bn laptopa kurdum vista, okuldakiler xp sorunsuz çalışıyor şuan için... teşekkrler

Re: NSS 9.02 Kurulumu+Kullanımı Video Anlatımları!!!...

bi de ben rica etsem şu mübarek günlerde sevaba girersiniz acil lazım valla... okullar açılmadan lab a kurmam lazım

Geri