Notları 15 gün içinde girme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar malum bu sene Türkçe öğretmenleri ve İngilizce öğretmenleri 3 ayrı sınav yapıyorlar e öyle olunca da sınav tarihinden 15 gün sonraya notları yetiştiremediler, ben de 1 sınıfımı yetiştiremedim kağıtları çocuklara göstermeden notları girmiyorum araya da 1 hafta tatil girince 1 sınıf yetişmedi. İdare 15 gün içinde girme olayını iptal edebiliyor mu?

İdarenin müdahele yetkisi yok 15 gün limitine. Edebiyat ve İngilizce öğretmenleri uygulama bölümüne girebilir. Geçen senelerde orda o şekilde bir zorunluluk yoktu hatta sınav tarihi girmeden bile not girişi yapılabiliyordu fakat sınav tarihleri kısmında ilgili sınavda renklendirme olmuyordu. İlginç bir sistem.

Hocam ben e okuldaki sınav tarihlerini sildirdim ama henüz denemedim. Mantıken olması gerek düşüncesiyle ama henüz okuma işlemi bitmediğinden girmedim daha

Notlar kilitlenmediği sürece giriş yapılıyor olması lazım.

İdare kapatmadığı sürece not girebilirsiniz. Genelde idare kitleyip 15 gün doldu diyor.

geçen sene e-okul mobil uygulamadan sınav tarihleri silinebiliyordu. hala öyle mi bilmiyorum. sınav tarihi silip yeniden girilirse yeniden 15 günlük süre başlar mı acaba ?

geçen sene e-okul mobil uygulamadan sınav tarihleri silinebiliyordu. hala öyle mi bilmiyorum. sınav tarihi silip yeniden girilirse yeniden 15 günlük süre başlar mı acaba ?
Mobil uygulamadan sınav tarihi silinebiliyor hocam. Ama süre yeniden başlar mi bilmiyorum.

deneyen olursa bizi yeşillendirsin. telafilere giren öğrencilerin notunu girmeyi unutmuştum. müdür yardımcısının başı kalaballıktı baya bugün. utana sıkıla söyledim.

O zaman farklı tarih mi girmek lazım yeniden başlaması için
aynı tarihi girerek bi deneyin derim ben

daha önce öğretmen arkadaşlardan sınav tarihini bu bahsi geçen 15 günlük süreye takılmamak için notları girmeye yakın geriye dönük girdiklerini söylüyorlardı. dolayısıyla tarihi silip tekrar eklemek işe yarayabilir.

Son düzenleme:
İlk sınavı silmeden yeni sınav tarihi girerseniz sistem 2. sınav olarak işler. Siz giremediğiniz notları(1.sınav için konuşuyorum) girmek için okul idaresine bildireceksiniz.
zaten bunu anlatmaya çalışıyoruz biz de sayın hocam. not giremediğimiz 1. sınavı sileceğiz. tekrar ekleyince yine 1. sınav olarak eklenecek

süresi içinde not girilmeyen sınav tarihini silerseniz, yeni ekleyeceğiniz tarih 15 gün sınırını aşmayan bir tarih olmalı.

Ben yeşillendireyşm arkadaşlar dediğiniz gibi mobil uygulamadan yeni tarih ekledim ama geriye dönük tarih eklenmiyor bugünün tarihini ekledşm bende, eskisini de sildm o zaman not girilebiliyor. Lakin teftiş falan olursa böyle abuk birşey sorun olur mu? Ortak sınav yapmıştık çünkü tüm sınıfları

Ben yeşillendireyşm arkadaşlar dediğiniz gibi mobil uygulamadan yeni tarih ekledim ama geriye dönük tarih eklenmiyor bugünün tarihini ekledşm bende, eskisini de sildm o zaman not girilebiliyor. Lakin teftiş falan olursa böyle abuk birşey sorun olur mu? Ortak sınav yapmıştık çünkü tüm sınıfları
Sınav tarihini mobil uygulamadan silip bilgisayardan geriye dönük sınav tarihi girebilirsiniz.

bişey olmaz hocam sehven yanlış olmuş der geçersin

Geri