Notebook Tavsiye İstiyorum

Kodla Büyü

ORJİNAL

Aktif Üye
Arkadaşlar kendime yeni bir notebook almayı düşünüyorum sizlerin görüşlerine önem verdiğim için sizlerden tavsiye istemeye karar verdim. Acaba bana tavsiye edebileceğiniz notebook varmı? Linki ile birlikte paylaşırsanız sevinirim. Aradığım özellikler i7 olması işlemci hızının yüksek olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ödeyebileceğiniz maksimum fiyatı belirtirseniz daha iyi karar verilebilir hocam...

msi kullanan birisi olarak msi dan uzak dur bence. Sanırım lenova da sıkıntılı olabiliir.

Hocam i7,8gb,1tb,dış kapağı tırtıklı parmak izi tutmayan,ekran kartı en azından gt740m diye geçenlerden ve en önemlisi intel widi özellikli bulun.Ben marka tavsiye edemeyeceğim.Artık monsterlara notebook diyorum yada macbooklara bu aletlerde bayağı pahalı.

i7 alacaksan kullanmayacağın, ihtiyacın olmayacak bir işlemci hızını alma. i5 + hibrit hard disk aynı paraya derim.

Buzkırıcı' Alıntı:
Hocam i7,8gb,1tb,dış kapağı tırtıklı parmak izi tutmayan,ekran kartı en azından gt740m diye geçenlerden ve en önemlisi intel widi özellikli bulun.Ben marka tavsiye edemeyeceğim.Artık monsterlara notebook diyorum yada macbooklara bu aletlerde bayağı pahalı.

Hocam bugün monsterlara biraz baktım ve araştırdım. Uzak durun diyorlar. Sanırım kasa malzemesi ve geç teslimden dolayı.

Geri