Normal oturumda d deki klasorler gorunmuyor?

Kodla Büyü

serkanaytekin

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, akıllı tahtada, admin oturumunda harddisk in d surucusundeki klasorleri görebiliyor iken, normal oturumda bu klasorler görünmüyor, sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar probleme çözüm üreten varmı?

Konuyu güncellemek adına sorunu tekrar edeyim

Akıllı tahtada admin oturumunda d deki klasörleri görebiliyoruz ve içeriklerine rahatça ulaşabiliyoruz. Ancak normal oturum açınca d deki klasörleri görebiliyoruz ama çift tıklayınca içleri hep boş çıkıyor. bu sorunla karşılaşan var mı? karşılaşıpta çözüm üreten var mı?

Servisi aradım ilk kez böyle bir sorunla karşılaştık dediler. Anlayacağınız onlarda konuya yabancı?

çözümü olan var mı?

pwd' Alıntı:
d sürücüsündeki klasöre tam erişim izni verip denediniz mi? admin oturumunda giriş yapıp sorun çıkaran klasöre sağ tıklayın. Özellikler / Güvenlik sekmesine gelin. Kısıtlı kullanıcıyı seçip tam erişim izni verin. Belki olur.

http://cloud.addictivetips.com/wp-conte ... ontrol.jpg

pwd hocam yarın ilk işim bunu denemek olacak , umarım düzelir. düzelirse benden size öğlen yemeği :+1:

can sıkıcı bir durum çünkü

Hocam denedim. Enteresan bir şey oldu, sorun tam iyilesmedi ama baya düzeldi. Bende şaşırdım.

bende karşılaştım bu sorunla.D nin içindeki klasörlerin sağ tık--salt okunur özelliğini kaldırdım.klasörlerin içindekiler gözüktü.

Hocam ben dosya izinlerini düzenledim ama yine olmadı tesadüfen çözümü buldum sorun çıkaran klasörleri sağ tıklayıp yeni pencerede aç dediğiniz zaman içindeki herşey görünüyor İlginç bir olay ama işimizi görür sanırım. Kolay gelsin herkese.

Geri