Norm kadro fazlası öğretmenlere tebliğ edilmesi

Kodla Büyü

_su_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün ilçeden gelen bir yazıda okulunuzda norm kadro fazlası olan öğretmenlere durumlarının bildirilip tebliğ kağıdının imzalatılması istenmiş. Yeni norm kadrolar belirlenecek yazıyordu sitede ve malesef hala fazlayım:( Acaba nedendir bu bilgilendirme ben zaten biliyordum durumumu ikide bir hatırlatıp canımızı sıkmaktan öte bir amacı var mıdır merak ettim!!! :verymad:

Hocam bakan bey e-konferansta 15 haziran itibariyle geçici görevlendirmeleri sonlandıracağını ve bundan sonra herkeşlerim yapması gereken yerde görevini yapıveeecek diyiveedi. İnsan kaynakları müdürüde norm kadroların talim terbiye kurulu başkanlığının dersleri yeniden düzenlenmesiyle birlikte güncelleneceğini ve öğretmenlerin norm fazlası olduğu durumlarda en fazla 1 ay içerisinde normu olan bir okula gönderilmesi için bir çalışma yaptıklarını belirtti. Belki ondandır.

Öncelikle teşekkürler hocam cevapladığınız için. Ben de ondandır diye düşündüm ama daha derslerimiz düzenlenmedi ki norm kadrolar belirlensin ve ona göre tayin yapılsın. 9 hazirana kadar belirlenecek deniyordu. O zaman şimdi bu ne anlamadım doğrusu. Şimdi norm fazlası diyip gönderip, sonra dersi düzenleyip tekrar kadro açıp başkasını atamanın mantığı var mı? Ama pardon mantıklı ne var ki zaten şu meb de. Bu da olur herhalde.

nasıl norm fazlası oluyosun hocam formatorluk kalkınca mı başka dersler versın mudurun soyle

btnotlari' Alıntı:
nasıl norm fazlası oluyosun hocam formatorluk kalkınca mı başka dersler versın mudurun soyle
Hocam ne farkeder. Kendi branşındaki ders sayısına göre belirleniyor normlar.

arkadaşlar formatör saçmalığı bizim derslerimizi aldıkları için çıkarıldı zaten.... bi yerde senin derslerini kaldırdım ama seni formatör yaptım ve ek derste veriyorum;; yani susmamız içindi...

Geri