Norm Fazlasıyım, Tercih yapmassam ne olur? lütfen yardım

Kodla Büyü
Biz bilişimcilerin kaderimi böyle.Hiç değişmiyecekmi?
her yıl norum fazlası olacağız. Değişmezmi? İnşallah öğretmenlikten nefret etmeğiz.
Bende formatörün F si Bilgisayarın 'B' si Müdürün M Sİ i DARENİN İ sinden uyuz oluyorum
KBFMİ

bilisimcih' Alıntı:
benim gelmeyecek tercih yapma şansım da yok,
zorunlu hizmetimi tamamlamadığım için, halen zaten doğu görevi sayılan bir ilçede çalışıyorum burada iyi değil
zorunlu hizmetimi tamamlamadığım için olabilir, hiç güzel okul yok listemde, hepsi zorunlu hizmet yerler
ve bulunduğum yerden cok kötü
bulunduğum yer merkeze 50 km ise onlar 100 km, köy okulu falan

2,3 gün önce bütün eğitimle ilgili sitelerde, norm fazlaları artık kesin res'en atanacak diye haber çıkmış ben o yüzden çok korktum ve kararsız kaldım

bi kaç yere sordum, kesin res'en atama yapcaklar bu sefer dediler,

sizce böyle kesin olan bi zorunluluk gelmişmi, yoksa eskisi gibi sürüncemede kendi okulumuzda idare edermiyiz

:(
hocam eğer bir zaruretin yoksa il dışı tayinlerinde zorunlu hizmet için gitmek iste bakalım tercih hakkı verirlerse hemen il dışı yap gitsin, bir de norm fazlasısın ve gidebileceğin okullar zorunlu hizmete sayılabilecek okullarsa git boşver, tercih yapmazsan eylül döneminde normun olacak bir problem çıkmaz eylülde norm güncellemeleri yeniden yapılacak zorunllu derslerden dolayıda normun olmuş olacak 6 saat yeterli senin için, o senin dediğin atamalar mayıs ayında yapılır tercih ile tercih olmazsa eğer valilikçe uygun görülen yerlere yapılır,

Geri