Norm fazlası...yardım lütfen

Kodla Büyü

stanimos

Site Gezgini
2 yıl önce norm fazlası olup geldiğim okulda bu sene yine norm fazlası oldum.. su an 9 saat dersim var ve okulumda BTR yim. okulumuz fatih projesi kapsamında tamamlanmış tek okul. gideceğim okullarda ise birinde 16 birinde 8 saat ders var( köy okulları )
Tercih yapmasam ne olur ?
yapsam tekrar okuluma görevlendirilme olasılığım nedir ?
yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ?
Kime derdimi anlatabilirim ilçede onua bilmiyorum :(

tercih yapmazsanız başka biride o okulu istemezse resen atarlar.Yalnız ilçe içi resen oluyor.
Görevlendirme olmaz çünkü o okulda ihtiyaç var.
Köy okullarında Fatih yoksa kendi okulunuza belki BT rehberligi yapabilirsiniz
Kayseri norm atamlarını yaptı bende fazla olarak istediğim tercihe gittim.Resen atamada yaptı

Müsterih olun hocam. Resen artama olup olmaması bulunduğunuz ilin insiyatifinde. Norm fazlası kılavuzu il tarafından yayınlanmıştır ilin sitesine bakıp okuyun. Ordan bilgi edinemezseniz bulunduğunuz ilde personel şube müdüründen yada il Mem deki atama dairesinden resen atama olup olmadığını öğrenin. Resen atama varsa mecburen birine gidersiniz. Resen Yoksa zaten problem yok. Ama zaten 2 seçeneğiniz varsa bırakın yazmayın. Onlar sizi atsınlar.

Norm kadro fazlası öğretmenlerden herhangi bir kuruma atanmak üzere başvuruda bulunmayanlar ile tercihlerine atanamayanların görev yerleri, İl içinde Valiliğimizce resen belirlenecektir.
eni
böyle bir ibare varmış şimdi gördüm hocam. aklımdaki tek ihtimal okulumun BTR ye ihtiyacı var bundan dolayı ilçe milli eğitim beni okulumdan almayabilirmi acaba

19. İlimizde genelindeki Fen Liseleri, Proje Okulları ve Halk Eğitim Merkezleri mevzuat gereği münhal edilmeyecektir.

Bu benim durumumu anlatıyormu acaba ?

Geri